Logitech G G733 vs. ASUS ROG STRIX Fusion Wireless Gaming

Bütçe
1300-1900

Tarslan35

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :)
Merhaba, yaklaşık 2-3 ay önce de bir konu açmıştım. Bunun sonucunda G733 modeline karar vermiştim ama fiyat 1650 TL'den 1900 TL gibi bir fiyata çıkınca almak içimden gelmedi açıkçası. Konuyu biraz rafa kaldırmıştım şimdi daha uygun bir fiyata bulunca alayım diye düşündüm, ama bu sefer tekrar başka bir modelle karşılaştım tekrardan bir konu açıp yarın satın almayı planlıyorum. Logitech ile ASUS arasında 100 TL var, aynı şekilde benzer fiyatlardaki kulaklıklar için de tavsiyelere açığım. Sizce hangisini neden almalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaklaşık 2-3 ay önce de bir konu açmıştım. Bunun sonucunda G733 modeline karar vermiştim ama fiyat 1650 TL'den 1900 TL gibi bir fiyata çıkınca almak içimden gelmedi açıkçası. Konuyu biraz rafa kaldırmıştım şimdi daha uygun bir fiyata bulunca alayım diye düşündüm, ama bu sefer tekrar başka bir modelle karşılaştım tekrardan bir konu açıp yarın satın almayı planlıyorum. Logitech ile ASUS arasında 100 TL var, aynı şekilde benzer fiyatlardaki kulaklıklar için de tavsiyelere açığım. Sizce hangisini neden almalıyım? Şimdiden teşekkürler.

ASUS ROG STRIX Fusion Wireless Gaming'i yaklaşık 2 hafta önce aldım çok çok iyi tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
"SteelSeries Arctis 7 Wireless Gaming Kulaklık- DTS Headphone:X 7.1 Surround - PC, PS4 ve PS5 Uyumludur - Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar" https://www.amazon.com.tr/SteelSeri...87415&keywords=arctis+7&qid=1644023344&sr=8-1
"Sennheiser GSP 350 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe" Sennheiser GSP 350 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı