Logitech G G923 hala alınır mı?

İlk defa kullanacaksanız eğer G923 güzel bir seçim. 1 hafta ETS 2 ile deneyimleme şansı buldum. Fiyatı yüksek malum ekonominin hali ortada fakat maddi durumunuz iyiyse alınabilir.

T300RS GT aldıktan sonra, yeni çıkacak olan TH8A'nın kardeşi TH8S 27 Temmuz'da çıkış yapacak. Stok bitmeden önce Amazon'dan ithal getirtmek 100-120 dolar arasına denk geliyordu. Yani 2000-3000 arasına Thrustmaster TH8S alabilirsiniz.
Thrustmaster TH8S için konuyu biraz daha açar mısınız? Nasıl o fiyata alabiliriz?

Thrustmaster TH8S için konuyu biraz daha açar mısınız? Nasıl o fiyata alabiliriz?
TH8S, Thrustmaster'ın yeni tanıttığı bir shifter'dır. Bütün Thrustmaster ürünleriyle uyumludur. 27 Temmuz'da dünyada çıkış yapacak ve mağaza stokları yenilecektir. Şu anda satan ve yurtdışından ithal gönderen (computeruniverse gibi) yerler var ama onları önermem. Media World, amazon gibi yerlerde stok yenilendiğinde almanızı öneririm. 2 gün sonra stoklar dolup taşacaktır, şu anda ön sipariş olduğu için bu şekilde çoğu yerde bitmiş durumda. Hatta Türkiye'ye de geleceğini düşünüyorum gelbura.com sitesine. Bu yüzden size T300RS GT önerisini sundum G923'ten çok daha kalitelidir.

Thrustmaster e-Shop (stok bitti);
TH8S Shifter Add-On

Satan güvenilir yerler;

Geri
Yukarı