Logitech G HUB Açılmıyor

-yunus-Emre

Hectopat
Selamlar. 20 dakika öncesine kadar Steam'den Resident Evil 6 oynuyordum. Herhangi bir sıkıntı yoktu. Alt Tab attım Google'den bir şey baktım, ardından tekrar oyuna geçmek istedim ve siyah ekranda kaldı PC. Görev yöneticisini açmayı denedim açılmadı, bilgisayarı yeniden başlattım. Bilgisayar açılınca Logitech G HUB güncelleme geldi uyarısı geldi, tamam dedim ve güncellemenin bitmesini bekledim. Yaklaşık 10 dakika geçti ve güncelleme bitmedi, uygulamayı kapatıp yeniden açtım 10 dk bekledim yine düzelmedi. Revo Uninstaller ile Logitech G HUB'ı tamamen kaldırdım sitesinden yeniden kuruyorum fakat "G HUB yüklenirken lütfen biraz bekleyin" aşamasında 20 dakikadır bekletiyor. Mouseyi yeni aldığımda G HUB 2 dakikada kurulmuştu. Sorunu nasıl çözebilirim?
Mouse: Logitech G203 Lightsync.
B450M S2H, R3 3100, GTX 1650, 8x2 XPG 3000 MHz RAM, Corsair 550+80, Win 10.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekran görüntüsü 2021-04-15 181733.png

Sitede normalde beyaz kısımda Windows için indirme linki bulunması gerekirken bende gözükmüyor. Gizli sekmeden girdiğimde site düzgün gözüküyor ve indirme bağlantısı gözüküyor, bu şekilde indirdim. Sorunum hala çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Revo Uninstaller
Bunun gibi programlar bilgisayarın stabilliğini bozmak dışında hiçbir işe yaramamaktadır. Öncelikle program kaldırmaya bundan başlamak daha doğru olur.

Logitech G Hub malesef çok bug dolu bir program. Aygıt Yöneticisi üzerinden fareni kaldırmayı dene. Yazılımı da sil diye bir kutucuk olmalı, onu da işaretlemeyi unutma.

Bunun gibi programlar bilgisayarın stabilliğini bozmak dışında hiçbir işe yaramamaktadır. Öncelikle program kaldırmaya bundan başlamak daha doğru olur.

Logitech G Hub malesef çok bug dolu bir program. Aygıt Yöneticisi üzerinden fareni kaldırmayı dene. Yazılımı da sil diye bir kutucuk olmalı, onu da işaretlemeyi unutma.
Hocam eğer aygıt yöneticisinden fareye sağ tık > kaldır yaparak kaldırırsam fareyi kullanmaya devam edebilir miyim ? Bu arada atacağım resimde fare kısmında 2 adet aygıt vardı, yazılım bozulduğundan beri şuanda 1 aygıt gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-16 140008.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-16 140008.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 38
Merhabalar. Logitech G203 Lightsync mousem var. 2 hafta önce aldım, aldığım gün sorunsuz bir şekilde 2 dakikada driverini (G HUB) yükleyip kullanmaya başladım. Dün G HUB'a bir güncelleme geldi, tamama bastım güncellemesini bekledim. Güncelleme sınırsız bir döngüye girdi, program açılmadı. Kapatıp tekrar açtım olmadı, PC res attım olmadı, programı Revo Uninstaller ile tamamen kaldırdım tekrar kurdum olmadı, yaklaşık 5 kere kurmayı denedim hala olmadı.

Programı açmaya çalıştığımda Logitech'in L Logosu sınırsız bir yükleniyor döngüsüne giriyor. Bu arada önceden sorun yokken aygıt yöneticisinde fare başlığı altında 2 adet aygıt vardı, şu an 1 adet var ve resmi eke bırakıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

PC: GTX 1650 4 GB, Ryzen 3 3100, 8x2 XPG 3000 MHz RAM, Corsair 550+80.

2. Ekran görüntüsünde Logitech'in sitesinde ortada beyaz kısımda G HUB için indirme linki bulunması gerekiyor fakat bende beyaz bir ekran var ve indirme linki yok, gizli sekmeden girdiğim zaman indirme linki gözüküyor. Bu da aklıma takılan farklı bir sorun.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-16 140008.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-16 140008.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 45
  • Ekran görüntüsü 2021-04-16 141343.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-16 141343.png
    347,3 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı