Logitech G Hub açılmıyor

Triangulum

Hectopat
Logitech G102 mouse ve Logitech G430 kulaklık sahibiyim fakat özelliklerini kullanabilmem için G Hub uygulamasına ihtiyacım var bildiğiniz üzere. Uygulama ilk zamanlar problemsiz çalışıyordu fakat 1-2 gün sonra açılma ekranında takılarak bir daha açılmadı. G Hub dışında bu ekipmanlarımın özelliğini kullanabileceğim farklı bir program var mıdır?

G Hub güncellendiğinde oluyor bu sorun.
Logitech Ghub'ı silin, appdata klasöründeki LGHUB ile ilgili olan dosyaları da silin ve tekrar Logitech G Hub'ı tekrar yükleyin.
Ardından otomatik güncelleştirmeyi kapatın G Hub için.

LGS de sorunluydu G Hub da sorunlu. Ürünleri kaliteli fakat uygulama anlamında çok kötüler.

Otamatik güncellemesini nereden kapatabilirim?

G Hub'ı açtığınızda sağ yukarıda bulunan G Hub Settings'e tıklayın. Aşağıdaki sayfanın açıldığını göreceksiniz. Burada "ENABLE AUTOMATIC UPDATES" seçeneğini kaldırın.

Silinmiyor ki.

Bende de G203 var fakat Logitech Gaming Software onu görmüyor. Fakat onu en azından kurabiliyorum. Logitech G Hub ise daha en başta kurulmuyor. Kurulum exe dosyası tepki vermiyor tıklayınca.

Bende de G203 var fakat Logitech Gaming Software onu görmüyor. Fakat onu en azından kurabiliyorum. Logitech G Hub ise daha en başta kurulmuyor. Kurulum exe dosyası tepki vermiyor tıklayı
Bende de aynı şekilde. Şuan üstte önerileni indiriyorum onu deneyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…