Logitech G HUB fareyi algılamıyor

Şikayetvar üzerinden ilettim talebimi. Ben en çok da bu değerlendirme sayısına kandım. Abi 1.9k değerlendirmesi var 4.8 puan alıyor ya.

Ben de aynı tongaya düştüm maalesef, o yorumların hepsi Hepsiburada üzerinden alan kişilere ait, MARİ adlı satıcıya değil...

Hocam size Hepsiburada ne zaman dönüş yaptı ve para iadesi ne zaman sağladı. Ayrıca kargoyu yarın mı vereceksiniz?

Hayır, ben Şikayetvar'a yazmadan önce çarşamba günü için kolay iade randevusu almıştım, o zaman teslim edeceğim. Geçen cuma ya da cumartesi yazdım sanırım Şikayetvar'a, bugün sabah arayıp iadeyi sağladılar.

Hayır, ben Şikayetvar'a yazmadan önce çarşamba günü için kolay iade randevusu almıştım, o zaman teslim edeceğim. Geçen cuma ya da cumartesi yazdım sanırım Şikayetvar'a, bugün sabah arayıp iadeyi sağladılar.
Evet hocam ben de az önce iade talebi oluşturdum. Perşembe günü teslim alıcaklar. İade reddetme durumu oluşmasın diye şikayetvar'a yazmam da iyi oldu teşekkürler.
Hocam benim bildiğim satıcıya ürün teslim edilip iade onaylandıktan sonra para hesaba aktarılıyor. Siz teslim etmeden nasıl para iadesi aldınız?

Son düzenleme:
Evet hocam ben de az önce iade talebi oluşturdum. Perşembe günü teslim alıcaklar. İade reddetme durumu oluşmasın diye şikayetvar'a yazmam da iyi oldu teşekkürler.

Hocam benim bildiğim satıcıya ürün teslim edilip iade onaylandıktan sonra para hesaba aktarılıyor. Siz teslim etmeden nasıl para iadesi aldınız?

Ürün sahte olduğundan dolayı, bekletmemek için, müşteri memnuniyeti adına yaptılar büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı