Logitech G HUB G29 ayarlarını kaydetmiyor

Darkmeryy

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 2060
Anakart
B560M-K
İşlemci
İ5 10400F
Dostlar iyi günler dilerim. Problemim Logitech G HUB ile alakalı. Ne yaparsam yapayım bir türlü çözemedim. G29 için sertik ayarımı kendime göre yapıyorum ve yaptıktan sonra herhangi bir uygulamaya girince ya da başka bir dosyayı açınca veya G HUB'u alta atınca direksiyonda yapmış olduğum sertlik ayarı boşa gidiyor ve direksiyon varsayılan ayarına dönüyor. Fakat uygulama penceresinde de yapmış olduğum ayarlar kalıyor. Eğer bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim gerçekten kafayı yedim.

Başka uygulamaya geçince değişir çünkü G HUB yazılımı ger program ve masaüstü için ayrı olarak ayarlanıyor. Bunun olmasını istemiyorsan ayar yaptığın yerde ayarlarını yaptıktan sonra üstteki kilit tuşuna tıklaman gerek. Sol üst kısımda olması lazım. Kilitlersen orada yaptığın ayarlar her uygulamada ve masaüstünde aynı olacak.

Başka uygulamaya geçince değişir çünkü G HUB yazılımı ger program ve masaüstü için ayrı olarak ayarlanıyor. Bunun olmasını istemiyorsan ayar yaptığın yerde ayarlarını yaptıktan sonra üstteki kilit tuşuna tıklaman gerek. Sol üst kısımda olması lazım. Kilitlersen orada yaptığın ayarlar her uygulamada ve masaüstünde aynı olacak.

Dediğiniz gibi kilitleme işlemini yapıyorum ancak hiçbir işlevselliği olmuyor problem devam ediyor.

Şunu da eklemek istiyorum örneğin derece ayarını yaptığım zaman ayar kaydediliyor bu sorun olmuyor sadece ve sadece sertlik ayarını kaydetmiyor, direksiyonda problem olduğunu düşünmüyorum 0 satın aldım ve ETS 2, Assetto Corsa'da gayet yumuşak ayarlayabiliyorum.

Dediğiniz gibi kilitleme işlemini yapıyorum ancak hiçbir işlevselliği olmuyor problem devam ediyor.

Şunu da eklemek istiyorum örneğin derece ayarını yaptığım zaman ayar kaydediliyor bu sorun olmuyor sadece ve sadece sertlik ayarını kaydetmiyor, direksiyonda problem olduğunu düşünmüyorum 0 satın aldım ve ETS 2, Assetto Corsa'da gayet yumuşak ayarlayabiliyorum.
çözebildinizmi acaba?

1 sene olmuş konuyu hortlatmış olacağım fakat ben de aynı sorunu yaşıyorum çözebilen oldu mu?
X360CE ile G29'u Cyberpunk'ta oynamak için ayarladım ve bir süre force feedback çalışırken oynayabildim fakat sonra ne olduysa arkadaşın gibi bir sorunla karşılaştım. Var mı bunu çözebilecek bir babayiğit?

Geri
Yukarı