Logitech G HUB Yazılımı Farenin Takılmasına Sebep Oluyor

ucserin

Hectopat
SteelSeries Rival 3 Wireless kullanıyorum. Logitech kulaklık kullanmaya başlayana kadar bir sıkıntı yoktu fakat Logitech G HUB yazılımını açtığım anda donmaya başlıyor. Nasıl çözebilirim?

Merhaba kablolu bir kulaklık veya mouse dener misiniz.

1-Eğer donma geçerse büyük ihtimal yazılım açıldığında wifi dalgaları çakıştığı donma oluyor.

2-yazılımsal olarak birbiri ile bir nedenden dolayı uyumsuzluk yaşanıyor güncelleme varsa güncellemenizi öneririm.

G HUB'u ne için kullanıyorsunuz? DPI vs ayarlama konusunda çok daha hafif ve kurulumsuz çalışan bir program olan Logitech Onboard Memory Manager Öneririm.

G HUB'u ne için kullanıyorsunuz? DPI vs ayarlama konusunda çok daha hafif ve kurulumsuz çalışan bir program olan Logitech onboard Memory Manager öneririm.

Kulaklık ses ve mikrofon ayarları için kullaıyorum. Mouse olarak SteelSeries kullanıyorum.

Merhaba kablolu bir kulaklık veya mouse dener misiniz?

1-eğer donma geçerse büyük ihtimal yazılım açıldığında Wi-Fi dalgaları çakıştığı donma oluyor.

2-yazılımsal olarak birbiri ile bir nedenden dolayı uyumsuzluk yaşanıyor güncelleme varsa güncellemenizi öneririm.

Kablolu taktım yine takılma yaşanıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı