Logitech G PRO klavye alınır mı?

Bütçe
1000-2000üstü
Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Şuanda bu klavye hakkında fazlaca araştırma yapıyorum ama pek ,ya da henüz, oyun deneyimiyle alakalı bir yoruma denk gelmedim. Şuanda daha çok oyun oynuyorum ve bunun için istiyorum. Oyun deneyimi hakkındaki sizin fikirleriniz nelerdir. Sesi pek umrumda değil (ya da ben pek deneyimim olmadığı için öyle düşünüyorum) basım hissiyatı daha önemli ve bu videodaki sese pek ısınamadım açıkçası. Tok yerine daha farklı bir ses tercih edebilirim gibi performansı vs. etkilemiyorsa. Switchler hakkında da pek bir bilgim yok, şuan onu da araştırıyorum. Siz neler önerirsiniz ? (Not: Bu tip ses daha fazla hoşuma gidiyor.)
Açıkçası bende Apex Legends oynuyorum. Şimdilik rafa kaldırdığım klavyem olan Cooler Master CK350 blue switch idi. Dolayısıyla clicky yani sesli ama gecikme süresi lineer olan switchlere göre daha fazla tabi.
Hem evdekilere de ses gece ciddi rahatsızlık veriyordu. Şu an TH80 üzerindeki Gateron Yellow switch'ler hem tepkime süresi olarak hem de ses olarak oldukça tatmin edici. Tabi bunlar benim kişisel deneyimlerim, araştırmalarınızı devam ettirin siz yine de.

Brown da böyle değil ki hocam. Clicky switch bu.
Kusura bakmayın, şu anda switchler hakkında pek bir bilgim yok. Yarın daha çok Epomaker TH80 Pro için switchler hakkında araştırma yapıcam.
Amazonda bu modeller çıkıyor karşıma.
1684015990597.png

Gateron Pro Yellow olan'a tıkladığımda bu şekilde gözüküyor.
1684016131881.png

Açıkçası bu tip hem renk hem fiyat farklılıkları kafamı karıştırdı. Gaming için tepkime süresi en az ses ve basım hissiyatı olarak siz hangisini önerirsiniz?

Kusura bakmayın, şu anda switchler hakkında pek bir bilgim yok. Yarın daha çok Epomaker TH80 Pro için switchler hakkında araştırma yapıcam.
Amazonda bu modeller çıkıyor karşıma.
Eki Görüntüle 1778311
Gateron Pro Yellow olan'a tıkladığımda bu şekilde gözüküyor.Eki Görüntüle 1778319
Açıkçası bu tip hem renk hem fiyat farklılıkları kafamı karıştırdı. Gaming için tepkime süresi en az ses ve basım hissiyatı olarak siz hangisini önerirsiniz?
En az ses ve hissiyat Gateron Yellow'da var hocam.
Pro Yello'a tıklayınca bu gözüküyor bende tekrar kontrol et istersen hocam. Sen farklı klavyeyi seçmiş olabilirsin oradan.

En az ses ve hissiyat Gateron Yellow'da var hocam.
Pro Yello'a tıklayınca bu gözüküyor bende tekrar kontrol et istersen hocam. Sen farklı klavyeyi seçmiş olabilirsin oradan.
Evet ben de yeni fark ettim. Fiyatlar renkler switchler derken kafam karıştı. Teşekkür ederim düzelttiğiniz için.Bir sorum daha var bu kısımdaki renkler ne ifade ediyor o switche ait renk modelleri mi? Öyleyse fiyatı neden daha fazla.

1684017677275.png

Evet ben de yeni fark ettim. Fiyatlar renkler switchler derken kafam karıştı. Teşekkür ederim düzelttiğiniz için.Bir sorum daha var bu kısımdaki renkler ne ifade ediyor o switche ait renk modelleri mi? Öyleyse fiyatı neden daha fazla.

Eki Görüntüle 1778353
Bu sstekiler klavyenin renkleri ve diğer modelleri hocam. Bu alttaki ss ise switch tipleri ve modelleri. Açıkçası, Pro Yellow öneririm ama Flamingo switch de sessiz ve güzeldir fakat Pro Yellow çok daha iyi.
1684015990597-png.png

Bu sstekiler klavyenin renkleri ve diğer modelleri hocam. Bu alttaki ss ise switch tipleri ve modelleri. Açıkçası, Pro Yellow öneririm ama Flamingo switch de sessiz ve güzeldir fakat Pro Yellow çok daha iyi.
Eki Görüntüle 1778355
Evet anladım farklılıklarını. Pro Yellow da karar kıldım. Size de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı