Logitech G PRO Superlight X bazen sağ sol yapıyor

jackarmis

Kilopat
Arkadaşlar selam herkese. Dünden beri bir sorun yaşıyorum. Bu sorunu oyundayken fark ettim. Böyle 4-5 dakika bir sorun yokken, nadiren mouse kendi kafasına göre sağ sol yapıyor. Ben farklı yere yönlendirmeme rağmen. Mouse da bir sorun olup olmadığını test edebileceğim bir yöntem var mı? Manuel olarak sağ sol yapınca hiçbir sorun görünmüyor. Sadece nadiren bahsettiğim sıkıntı oluyor.

Maouse padi ve fareyi güzelce sil, farenin optik sensorunude temizle iyice. G HUB yazilimini kaldır tekrar kur. Bunlara rağmen sorun devam ederse sersorde sıkıntı var demektir. Buna yapabilecegin bir şey yok, gittiği yere kadar kullanırsın.

Maouse padi ve fareyi güzelce sil, farenin optik sensorunude temizle iyice. G HUB yazilimini kaldır tekrar kur. Bunlara rağmen sorun devam ederse sersorde sıkıntı var demektir. Buna yapabilecegin bir şey yok, gittiği yere kadar kullanırsın.
Dün gece mousepad'i çok güzel ve detaylı bir şekilde temizledim. Fare'yi de sildim. Ama optik sensoru dediğin yeri temizlemedim. Herhangi bir bezi ıslatmadan sensor kısmını da sileyim mi? G HUB yazılımını kaldırıp tekrar kaldırıp kurmaya üşeniyorum çünkü onluk bir şey olma ihtimali olduğunu düşünmüyorum, sence bir ihtimal olabilir mi?

Dün gece mouse Pad'i çok güzel ve detaylı bir şekilde temizledim. Fare'yi de sildim. Ama optik sensoru dediğin yeri temizlemedim. Herhangi bir bezi ıslatmadan sensor kısmını da sileyim mi? G HUB yazılımını kaldırıp tekrar kaldırıp kurmaya üşeniyorum çünkü onluk bir şey olma ihtimali olduğunu düşünmüyorum, sence bir ihtimal olabilir mi?

Her ihtimale karşı yazılımsal sorun olup olmadığına emin olmak için yazılımı kaldirmani önerdim. Sensörü de yumusak hafif nemli bir bezle pamukla falan silebilirsin, ıslak mendil de iş görür.

Her ihtimale karşı yazılımsal sorun olup olmadığına emin olmak için yazılımı kaldirmani önerdim. Sensörü de yumusak hafif nemli bir bezle pamukla falan silebilirsin, ıslak mendil de iş görür.
Yok senin önerdiğin şey mantıklı zaten, her ihtimali elemiş oluyorsun. Asla saygısızlık etmek istemem. Sadece kaldırıp tekrar yüklemeye üşendiğim için içimi rahatlatıp teyit almak istedim

Geri
Yukarı