Logitech G PRO X 2 Wireless vs SteelSeries Arctis Nova Pro

Hocam bende iki model ile ilgileniyorum biri yazarsa bende çok müteşekkir kalırım.

Az çok fikriniz oluşacaktır. Kişisel fikrim : Logitech G PRO X 2 almak olurdu.
Konu belli, söz sizde. Hangisi performansta iyi ve hangi kategoride bir tık ileride?
Hocam bende iki model ile ilgileniyorum biri yazarsa bende çok müteşekkir kalırım.

Nova Pro Wireless'da bataryayı çıkarıp şarj edebilme özelliği çok güzel. Ama karşılaştırmalarda G Pro X2 bir tık önde ve ayrıca daha güncel bir ürün. Bu ürünleri deneyimleyen var mı bende kararsızım.

Nova Pro Wireless'da bataryayı çıkarıp şarj edebilme özelliği çok güzel. Ama karşılaştırmalarda G Pro X2 bir tık önde ve ayrıca daha güncel bir ürün. Bu ürünleri deneyimleyen var mı bende kararsızım.
Logitech G pro kullanın bir abime sordum. G pro,çok farklı bir nokta da. Oyunlar için sesler çok detaylı dedi. Ama etrafımda nova pro'yu adam akıllı duyan yok. Bence G pro X2 almalısın. Ki ben hyperx kullanan birisiyim. Logitech taraftarı sanma :D

Logitech G pro kullanın bir abime sordum. G pro,çok farklı bir nokta da. Oyunlar için sesler çok detaylı dedi. Ama etrafımda nova pro'yu adam akıllı duyan yok. Bence G pro X2 almalısın. Ki ben hyperx kullanan birisiyim. Logitech taraftarı sanma :D
Bende Cloud II Wireless kullanıyorum. Yeni sisteme geçerken komple değiştirmek istedim. Logitech son zamanlarda tüm ekipmanların yenisini çıkarmış, ekosistem kurmak güzel olur. G Pro X2 çıkana kadar en iyisinin Nova Pro olduğu söylenirdi. Şuan deneyimleyen kişilerin yorumlarını beklemek daha doğru olur.

Bende Cloud II Wireless kullanıyorum. Yeni sisteme geçerken komple değiştirmek istedim. Logitech son zamanlarda tüm ekipmanların yenisini çıkarmış, ekosistem kurmak güzel olur. G Pro X2 çıkana kadar en iyisinin Nova Pro olduğu söylenirdi. Şuan deneyimleyen kişilerin yorumlarını beklemek daha doğru olur.
Çok doğru

Bende Cloud II Wireless kullanıyorum. Yeni sisteme geçerken komple değiştirmek istedim. Logitech son zamanlarda tüm ekipmanların yenisini çıkarmış, ekosistem kurmak güzel olur. G PRO X2 çıkana kadar en iyisinin Nova Pro olduğu söylenirdi. Şu an deneyimleyen kişilerin yorumlarını beklemek daha doğru olur.

Ne aldınız kulaklık olarak gerçekten kafayı yedim HyperX Cloud 2 muhteşem bir kulaklıktı oyunlar için gerçekten çok iyi ses kasıyordum, buna güvenerek C3 geçtim hiç memnun değilim gerçekten çok kötü. Öneriye ihtiyacım var C2'den geçen biri olarak ne sizi memnun etti merak ettim. Logitech G PRO X 2 lightspeed bu bir numaram şu anda denemek için araştırma yapıyorum.

Geri
Yukarı