Logitech G PRO X seste cızırtı

Flawsome

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 4-5 gündür Logitech G PRO X kulaklığını kullanıyorum. Bundan önce Razer Kraken X Lite kulaklığını kullanıyordum. G PRO X güzel bir kulaklık ancak benim alışamadığım birkaç problemi var, bu problemleri nasıl aşabilirim acaba?

Birinci ve en önemli sorun, Discord'dan mesaj geldiğinde, Discord mesaj sesiyle beraber sağ kulaklıktan çok ufak bir çıt sesi geliyor ve bu beni çok rahatsız ediyor.
İkinci sorunum, sağ alttaki görev çubuğundan sesi kısıp açarken basılı tutup sürüklediğimde çok hafif bir cızırtı sesi geliyor.
Spotify'da bazı şarkılarda çok hafif cızırtı veya arkadan frekans sesine benzer bir ses geliyor bazen.
Discord'da insanların sesi gayet iyi ancak sistem sesleri (mesaj gelme, yayın açma vs.) Az geliyor. Ses ayarlarında Discord'un sesi 100'de onunla ilgili olması zor.

Bu sorunlar canımı sıkıyor. Eğer bunların çözümünü bulamazsam iade edip başka bir kulaklık almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yeni aldığımda bu sorun rahatsız etmişti ama çözümünü buldum, kabloda bulunan ses ayarı tekerleğini çok hafif kısarsanız boştayken gelen cızırtı gidecektir.

Bende yeni aldığımda bu sorun rahatsız etmişti ama çözümünü buldum, kabloda bulunan ses ayarı tekerleğini çok hafif kısarsanız boştayken gelen cızırtı gidecektir.
Ya aslında o çok problem değil de, özellikle youtubeda videoları ilerletmek, sesi yükseltip azaltmak mekanik bi cızırtıya neden oluyor, çok hafif ama gıcık ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı