Logitech G Pro X Superlight 2 alınır mı?

Değmez kesinlikle ama orijinali de alınmaz ayrıca çünkü er ya da geç çift tık hatası verecek. Gidip üç bin lira verdiğiniz fareyi açıp içindeki switchleri -tuşları akute eden donanımı- değiştirmekle, lehimlemekle uğraşılmaz. Sorun da şu ki bu fareye benzer şekilde fare yok doğru dürüst, yani her şekilde tutabileyim bir fareyi diyorsanız GPX en hibrtik fare. -palm da tutarsın ftip de claw da- Neyse gene de alınmaz ikisi de, lamzu maya geldiyse wraith'e falan onu alırdım ben olsam, küçük bir gpx kendisi.
Er ya da geç derken? Bu logitech switchleri için mi geçerli? Ben de GPX Superlight 2 almayı düşünüyordum.

Hocam farenin iyi olduğundan şüphe yok ancak bu fiyat bandında daha iyi tercihler yapılabilir. Ben iade ettikten sonra yeni bir fare almadım ancak yazın seçenekleri değerlendirip başka bir fare alacağım.
GPX Superlight 2 neden iade ettin? @Berkay Anık

Er ya da geç derken? Bu Logitech Switch'leri için mi geçerli? Ben de gpx Superlight 2 almayı düşünüyordum.

Gpx Superlight 2 neden iade ettin? @Berkay Anık

Hocam ben bayağı araştırıyorum birkaç haftadır. Gpx 2 alıp geç. Forumları ne kadar aktif kullanırsam kullanayım bazen bir bilgi kirliliği yaşanabiliyor. Gpx2'e 4000 özelliği de geldi. Tam alınacak vakit.

Hocam ben bayağı araştırıyorum birkaç haftadır. Gpx 2 alıp geç. Forumları ne kadar aktif kullanırsam kullanayım bazen bir bilgi kirliliği yaşanabiliyor. Gpx2'e 4000 özelliği de geldi. Tam alınacak vakit.
Dün sipariş verdim zaten evet 4k hz desteği gelmiş ama işlemcim i5 10400f bir sıkıntı çıkarır donma yapar mı acaba görücez😂

Dün sipariş verdim zaten evet 4K Hz desteği gelmiş ama işlemcim i5 10400F bir sıkıntı çıkarır donma yapar mı acaba göreceğiz😂

4.500TL idi. Ben bu hafta içi sipariş vercektim 5.200 oldu :/

Yeni konular

Geri
Yukarı