Logitech G PRO X superlight alınır mı?

Bütçe
1000-2500

berkecap

Decapat
Logitech G PRO X superlight almayı düşünüyorum ancak bazı şüphelerim var.
Ellerim gerçekten bir erkeğe göre çok küçük tutuş stilim claw grip ve Valorant oynuyorum.
Profesyonel seviyede oynamaķtayım bundan dolayı en üst düzey mouseler ile ilgileniyorum ve kafamdaki ilk mouse G PRO oldu sizce bir profesyonel tarafından fiyatına göre uygun mudur ayrıca başka modeller önerme şansınız var mı?
Günde 8 saate yakın mouse kullanıyorum ve şu anki farem Rival 3 tutuştan ve boyutundan memnunum ancak kablosu ve dış katmanın soyulmasi beni yeni bir mouse almaya itti mouse IPS ve tepkime sureleri de artık yüksek seviyede çok önemli bir hal alıyor destek olursanız çok sevinirim.

G PRO X superlight kullanıyorum memnunum öneririm. Hafif, sensörü iyi ancak skatezleri çok da iyi değil öyle söyleyeyim. Küçük el için uygun şekil olarak mükemmel şekle sahip o konuda sanmıyorum sıkıntı yaşayacağınızı. Size tavsiyem büyük ihtimal bu ay sonu çıkacak olan Razer V2 Pro modelini beklemeniz olur. Bende onu bekliyorum her şeyiyle içime sinerse ona geçebilirim. Bekleyemem derseniz ek seçenek Razer Viper Ultimate var oda çok iyi bir mouse. Söylediğim bu üç model de çok iyiler nihai karar sizin.

G PRO X superlight kullanıyorum memnunum öneririm. Hafif, sensörü iyi ancak skatezleri çok da iyi değil öyle söyleyeyim. Küçük el için uygun şekil olarak mükemmel şekle sahip o konuda sanmıyorum sıkıntı yaşayacağınızı. Size tavsiyem büyük ihtimal bu ay sonu çıkacak olan Razer V2 Pro modelini beklemeniz olur. Bende onu bekliyorum her şeyiyle içime sinerse ona geçebilirim. Bekleyemem derseniz ek seçenek Razer Viper Ultimate var oda çok iyi bir mouse. Söylediğim bu üç model de çok iyiler nihai karar sizin.
Razer Viperlarda bir sıkıntı olmuyor mu hiç?

Ne yaptınız geçtiniz mi? Bende Superlight almayı düşünüyorum fakat çift tıklama sorunu olabileceğinden korktuğum için kararsız kaldım, siz yaşadınız mı? Sorun oldu mu sizde? Birçok insan bu sorunu yaşıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı