Logitech G PRO X superligth ile Superlight 2 arasında fark var mıdır?

Switch'ler farkli, onun disinda yan butonlar vesaire skatezler, kalitesi ayni.

Hocam sizi DeathAdder V3 Pro konusunda gördüm hazır buradada görmüşken sormak isterim DeathAdder V3 Pro alacağım ama kararsız kaldım kablolu versiyonu 8000 IPS iken Pro'su 1000 IPS dongle falan dediler ama hem maddi açıdan hem de Türkiye'de olmamasından almayacağım sorum şu V3 Pro'yu şarjda kullanırsak 8000 IPS olur mu?

IPS değil polling rate o.
Normal V3 kablolu 8000Hz olurken, Pro modeli kablolu 1000Hz, kablosuz 8000Hz oluyor. Lakin kablosuz olarak 8000Hz olması için ekstra dongle alınması lazım.
Çoğu oyun desteklemediği için 1000Hz üstü gereksiz ve çok fark yok. Polling rate bakarak mouse tercih etmeyin.

IPS değil polling rate o.
Normal V3 kablolu 8000Hz olurken, Pro modeli kablolu 1000Hz, kablosuz 8000Hz oluyor. Lakin kablosuz olarak 8000Hz olması için ekstra dongle alınması lazım.
Çoğu oyun desteklemediği için 1000Hz üstü gereksiz ve çok fark yok. Polling rate bakarak mouse tercih etmeyin.

Tamamdır hocam teşekkür ederim IPS ile bildirim hızını karıştırmışım bu arada dongle ile 4000Hz alınıyor galiba ama asıl sorum Pro'yu şarjda kullansak o da 8000 olur mu?

V3 Pro ile 1000Hz üstü almak için ekstra dongle alınması lazım. Diğer türlü 1000Hz oluyor her türlü.
Şarj mevzusundan emin değilim. Bende GPX 2 var. Dongle takılı iken şarj ederek 2000Hz alınıyor mu diye denemedim. Belki markadan markaya değişiyor bile olabilir.
Dongle ile 8000Hz alınıyor bu arada.

Geri
Yukarı