Logitech G PRO X vs HyperX Cloud 3

Snowsatt

Hectopat
Genel anlamda sizce hangisi daha iyi mikrofon kalitesi, EQ kalitesi, sürücü kalitesi, driver, uygulama kalitesi kutu içeriği anlamında.

Bildim bileli hyperx serisinden vazgeçmedim kulaklıkta ancak cloud 3 ile cloud 2 resmen aynı diyorlar. Çok memnun olan var,çokta laf eden var. Kafaya baskı uyguluyor,iade ettim vs gibisinden. Eğer Logitech G pro X deneyebileceğin bir yer varsa,onu düşün. Sanki Logitech bir tık daha önde gibi düşünüyorum.

Hocam şu 2 videoyu inceleyip görüşlerini belirtir misin ben sizinde görmenizi istediğim sahneleri ekledim videolara videoları Full izleyip daha detaylıda inceleyebilirsiniz kararsız kaldım teşekkür ederim şimdiden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G PRO X ve Cloud 2 kullanmış biri olarak şu an Arctis Nova 3 kullanıyorum genel olarak çoğu özelliği daha üstün. Dahili ses kartı var ve Firmware güncellemesi alıyor çok iyi bir özellik. Varsa sorunuz alabilirim.

G PRO X ve Cloud 2 kullanmış biri olarak şu an Arctis Nova 3 kullanıyorum genel olarak çoğu özelliği daha üstün. Dahili ses kartı var ve Firmware güncellemesi alıyor çok iyi bir özellik. Varsa sorunuz alabilirim.

Tamam hocam yanlış anlamışım.(düzenlendi)

Hocam sizce Cloud 2-3 mü G PRO X mi amaç hikaye oyunları müzik film.

Son düzenleme:
Amaç oyunsa bence kesinlikle HyperX. Ben de Cloud 2 var çok memnunum ama şu anki fiyatı ile tavsiye etmem. Param olsa Cloud 3 alırdım.

Yani hocam bayağı araştırdımda Cloud 3Ü FPS yani CS Valorant gibi oyunlarda öneriyorlar ses kasma için benim istediğim hikaye oyununda sesler canlı olsun orijinal olsun gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı