Logitech G102 Switch değişimi

EmreBlast

Centipat
Daha fazla  
Yakın zamanda faremin içini açıp çift tık problemi yüzünden sol tık Switch'ini farenin kendi makro tuşu switchiyle değiştirmek istiyorum. Soracağım birkaç soru var.
1) Daha önce fareyi açmayı denedim tornavida yüzünden yapamadım. Bu iş için tornavidaları nerede bulabilirim?
2)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(çift tık problemi)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(üst kapak problemi)
Bu iki videoya rastladım. Açıkçası bende hangi sorun olduğunu anlayamadım. 2. videoda farenin üst kapağı sökülüp Switch'e basan yer tamir ediliyor. Sorunum Bu da olabilir çünkü sert bastığımda çift tık problemi olmuyor. G102' nin üst kısmı zorlatarak açılıyor mu? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğimiz yıldız tornavida ile açabilirsiniz. G102 içerisinde çalışması oldukça kolay. Eklediğiniz nejcat beyin videosundaki gibi hiçbir fareyi açmayı denemeyin özellikle Mamba videosu çok yanıltıcı. Gösterdiği gibi açabilmeniz için inanılmaz dikkat etmeniz gerekiyor. Üst kapağı gövdeye bağlayan tırnakları kırmamanız içten bile değil.

G102 mekanik tetik gergisine sahip. Esasında küçük bir yay tuş gerginliğini sağlıyor. Belki bu kısım ile ilgili bir problem de olabilir. Ancak açıp test ederek anlayabilirsiniz sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı