Logitech G102 vs HyperX Pulsefire

shnk bey

Decapat
Logitech G102 mi almalıyım yoksa HyperX Pulsefire mı? Claw yani pençe tutuş stilinde kullanıyorum fareyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G102 mi almalıyım yoksa HyperX Pulsefire mı? Claw yani pençe tutuş stilinde kullanıyorum fareyi.
HyperX Pulsefire, HyperX'in mouse serisine verdiği bir isim. HyperX Pulsefire FPS'den bahsediyorsunuz anladığım kadarıyla. HyperX Pulsefire Core yeni çıktı o modele bakabilirsiniz.

Evet fps faresini kastettim. Hyperx pulsefire core iyiymiş ama hangisi hyperx pulsefire core mu hyperx pulsefire fps mi logitech g102 mi
HyperX Pulsefire FPS modelini önermiyorum. Bu fiyat aralığında bir çok model var hepsi birbirinden iyi modeller. Tercihini kendi kullanım senaryona göre belirlemelisin.

HyperX PulseFire, HyperX'in mouse serisine verdiği bir isim. HyperX PulseFire FPS'den bahsediyorsunuz anladığım kadarıyla. HyperX PulseFire Core yeni çıktı o modele bakabilirsiniz.

Merhaba bir şey soracaktım da ben ikinci el HyperX PulseFire Core mu alayım G102 mi HyperX'in garentisivar temiz ve Gaziantep'te evimin orada ama G102 il dışında ve garanti yok gibi.

Geri
Yukarı