Logitech G102 vs MSI Interceptor vs Rampage Strike SMX-R14

dogukanavci0

Hectopat
Merhaba, Online olarak oynadığım FPS ve MOBA türü oyunlar için mouse aramaktayım. Bütçem maksimum 180 TL bu üç mouse arasından görüntü açısından gözüme en hoş gelen Logitech ancak dayanıklılığı ve performansı hakkında fazla bilgim yok. Siz hangisini önerirsiniz veya başka alternatif sunabilir misiniz?

Geçen hafta hepsiburada g102 modelini 149 TL ye aldım 1 haftadır kullanıyorum elin küçükse bu modeli öneririm oyunlarda kaliteyi hissediyorsun terleme vs olmadı hiç bir şekilde. Logitech garanti servis kalitesi olduğunuda unutma derim.

Geçen hafta hepsiburada g102 modelini 149 TL ye aldım 1 haftadır kullanıyorum elin küçükse bu modeli öneririm oyunlarda kaliteyi hissediyorsun terleme vs olmadı hiç bir şekilde. Logitech garanti servis kalitesi olduğunuda unutma derim.
Hocam peki g203 diye bir model var çok fazla benziyor 102'ye o mouse hakkında bir bilginiz var mı acaba ? Ben ayrımların yapamadım çok.

Hocam peki g203 diye bir model var çok fazla benziyor 102'ye o mouse hakkında bir bilginiz var mı acaba ? Ben ayrımların yapamadım çok.
o model hakkında pek bir bildim yok malesef ya
G102/G203 modelinde çift tıklama sorunu olduğunu okumuştum ama eliniz ufaksa onu alabilirsiniz yada Rival 3 alabilirsiniz tuş ömrü ve sensör olarak çok daha iyi bir faredir.
arızası hakkında bir bilgim yok ama paylaştığınız modelle arasında 100 tl yakın bir fark var logitech üzmez

G102 ve G203 aynı modellerdir. g203 başka bir bölgede satılıyor. G102 de bizim bölgede satılıyor. Sanırsam avrupayı kapsıyor g102 nin satışı. 3 sene kullandım G102 yi çok önceden skatezleri almıştım. Şimdi lehim aleti ve switch sipariş ettim eğer yapabilirsem G102 ile devam edeceğim. Zaten farenin tek problemi tuş arızası. Birde ayakları(skatezleri) çok küçük olduğu için dandik, halı gibi bir mousepadde çok kolay yıpranıyor. Garantiye gönderip yenisini aldığım mousenin ayakları yıpranmıştı sağ sol tuş sorunu da çıkınca yenisini istedim. Altına da en kötü SteelSeries QcK+ PUBG Erangel Edition 63807 Gaming MousePad - incehesap.com Bu mousepadi almanı öneririm. Veya çok fazla tırtıklı olmayan düz bir mousepad tercih etmelisin keza 6 ayda kaymamaya başlar. Bu arada switch almamın sebebi paramın yetmemesi değildir tamamen G102 yi seçme sebebimdir. Biraz da programcılık okuduğum için bu işlerle uğraşmak istiyordum iyi bahane oldu gibi. Normalde 600TL e kadar mouse almak için bütçem var. Logitech G PRO 'ya da çıkabilirim. Fakat G102 bana yeterli geldiği için tercihim bu yönde oldu.

Geri
Yukarı