Logitech G203 alt kauçuğunun sürtmesi

omaygat12

Femtopat
Merhaba. Farem çok kirlendiğinde haliyle aralardakı kirleri almak istedim kurdan kullanarak. Arka kauçuklara bir tık fazla güç verdiğimi fark ettim kirleri çıkartırken şekilleri bombe aldıgından. Sonra sakince almaya çabaladım kirleri ve işim bittiğinde ıslak mendille sildim biraz da bastırdım oradaki kauçuklara. Gel gör ki iş kullanıma geçince sürtme sesi oluştu ve hareket ettirirken arkasından (bileğe yakın olan kısımdakı kauçuklar) geldiğini hissediyorsun. Garantim yok.

Kauçuklardan kastın kaydırma pedleri ise buradan tedarik edebilirsin. Yalnız çok olumsuz yorumları var aşırı kaygan diye ancak bundan başka da alternatifin yok.

Başka bir şey kullanmaz mıyım mesela parasıyla Logitech kendisi aynısıyla değiştirebiliyor mu çünkü bunlar bana uymuyor ve o kadar kaygan olmasını da istemiyorum.

Başka bir şey kullanmaz mıyım mesela parasıyla Logitech kendisi aynısıyla değiştirebiliyor mu çünkü bunlar bana uymuyor ve o kadar kaygan olmasını da istemiyorum.

Logitech destek ile görüşün. Ücretli gönderirler mi bilemiyorum ancak G 502 Mouse'um için ücretsiz olarak Hollanda merkezlerinden skatez takımı yollamışlardı bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı