Logitech G203 yerine alınabilecek mouse önerisi

Bütçe
2500
Omron switchlerin asıl sorunu o işte, çift tıklama. Razer'ın sensörü ve switchleri Omron switchlere göre daha iyi. Çift tıklama sorunu yaşayan görmedim hiçbir yerde.

Benim de bir önceki farem Logitech'di fakat çift tıklama yaşamadım. Sadece sağ ve sol tuşlar hissiyatını kaybetti.
Tek alternatifimiz Razer mı peki? @431168 Steelseries, Benq falan önermiş. Onlar kalite olarak nasıldır? Bütçe konusunda sıkıntım yok, gerekirse aşarım açıkçası.

Tek alternatifimiz Razer mı peki? @431168 Steelseries, Benq falan önermiş. Onlar kalite olarak nasıldır? Bütçe konusunda sıkıntım yok, gerekirse aşarım açıkçası.
Ben SteelSeries Prime Wireless'a geçtim 1 hafta önce. Şu anlık gayet memnunum. Sensörü gayet iyi, switchler de hoş zorluk çekmedim alışmakta. Claw tutuşa sahibin ve elimi rahatsız eden bir durum oluşmadı. Ancak bütçeniz varken Razer öneririm.

Razer'ın sensörü çok daha kaliteli hepsinden. 650 IPS ve 50G ivmelenmeye sahip. Superlight'da ve SteelSeries Prime Wireless'da kullanılan sensörler 400 IPS ve 40G ivmelenmeye sahip.

Şu siteden bakabilirsin aradaki sensör farklarına. @ismailkarsli

Ben SteelSeries Prime Wireless'a geçtim 1 hafta önce. Şu anlık gayet memnunum. Sensörü gayet iyi, Switch'ler de hoş zorluk çekmedim alışmakta. Claw tutuşa sahibin ve elimi rahatsız eden bir durum oluşmadı. Ancak bütçeniz varken Razer öneririm.

Razer'ın sensörü çok daha kaliteli hepsinden. 650 IPS ve 50G ivmelenmeye sahip. Superlight'da ve SteelSeries Prime Wireless'da kullanılan sensörler 400 IPS ve 40G ivmelenmeye sahip.

Şu siteden bakabilirsin aradaki sensör farklarına. @ismailkarsli

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Sanırım artık Logitech döngüsünden çıkmam gerekiyor 😃 İşin ilginç yanı esporcular vs. hep Logitech falan kullanıyorlar niyeyse.

Benim de önerim Logitech superlight olur ama bütçeniz elinde kalsın istiyorsaniz Glorious Model O Wireless almanızı tavsiye ederim çünkü superlight ile özellikleri hemen hemen aynı o kadar fiyat farkına değmiyor.

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Sanırım artık Logitech döngüsünden çıkmam gerekiyor 😃 İşin ilginç yanı esporcular vs. hep Logitech falan kullanıyorlar niyeyse.
Büyük çoğunluğu sponsor hocam yayıncılarda kullanıyor sponsorluk bitince başka markalara geçiyolsr.

Bir kısmı sponsorluk, bir kısmı kişisel. Ancak ufak bir araştırmayla e-sporcuların kullandığı, hiç bilmediğin markalar bile görebilirsin :)

Ben direkt Sensör ve switch'ten girdim olaya. Razer Viper Ultimate Wireless'tan memnun olmayan görmedim şu ana kadar.

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Sanırım artık Logitech döngüsünden çıkmam gerekiyor 😃 işin ilginç yanı esporcular vs. hep Logitech falan kullanıyorlar niyeyse.

Arkadaşların dediği gibi çoğu sponsorluk çoğu da kişisel kullanıyor. E-spor çoğunluğu genellikle Zowie mouse kullanırlar bakmak isterseniz bakın.

bakmak isterseniz bakın.
Bu siteden bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu çeken arkadaşda baya bilgili bunlardan biride olabilir tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı