Logitech G213 klavyede M ve N tuşu bazen basmıyor

XxX_KEBABTRG_XxX

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisi
Klavyem Logitech G213 prodgy klavye normalde iyiydi son 2 aydır M ve N tuşları sıkıntı yaratmaya başladı. Bazen hiç basmıyor ya da çift basıyor sert kullanmam gerekiyor.
Klavye 10 aylık.

(Klavyenin üstüne herhangi bir şey dökülmedi)

Son düzenleme:
Sorunlu bir klavye, kendim kullanıyorum. Bende de sadece Tab ve ses kısma tuşuna sert basmam gerekiyor. Birçok konu var.

Kronik sorunu olan bir model. Servisle falan hiç uğraşma direkt Logitech desteğe mail at onlar ilgileniyor.

Ahh ahh
1 yıl oldu alalı bende de s tuşu sorunlu...

Servise verdim Teknosa aracılığı ile 25 gün beklettiler. Sonra sıvı teması olmuş yalanı yapıp garanti dışı diye geri gönerdiler bir de utanmadan fiyat da biçmişler 399'a aldığım klavyeyi 410TL'ye tamir ederiz diye. Ayrıca dolar kuruna bağlı olduğu için bu 410 TL de artabilirmiş.

Kimse almasın artık şu klavyeyi diyorum ama nafile
Çünkü bütün mağazalarda baş köşe de duruyor. Adamlar kronik ürünü zorla geçiriyorlar helal olsun güzel taktik.

Bende konu açtım her foruma sakın almayın diye.
Hakem heyeti ile de uğraşmak istemedim. Gittim Razer Ornata v. 2 aldım kalitesi tuşları malzemesi 50 çeker G213'e.

Geçmiş olsun hemen servise yollayın.

Ahh ahh.
1 yıl oldu alalı bende de s tuşu sorunlu...

Servise verdim Teknosa aracılığı ile 25 gün beklettiler. Sonra sıvı teması olmuş yalanı yapıp garanti dışı diye geri gönerdiler bir de utanmadan fiyat da biçmişler 399'a aldığım klavyeyi 410TL'ye tamir ederiz diye. Ayrıca dolar kuruna bağlı olduğu için bu 410 TL de artabilirmiş.

Kimse almasın artık şu klavyeyi diyorum ama nafile.
Çünkü bütün mağazalarda baş köşe de duruyor. Adamlar kronik ürünü zorla geçiriyorlar helal olsun güzel taktik.

Bende konu açtım her foruma sakın almayın diye.
Hakem heyeti ile de uğraşmak istemedim. Gittim Razer Ornata v. 2 aldım kalitesi tuşları malzemesi 50 çeker G213'e.

Geçmiş olsun hemen servise yollayın.

Geçmiş olsun kalsik Türk teknik servisleri size de yenni klavyeniz hayırlı olsun.

Klavyem Logitech G213 prodgy klavye normalde iyiydi son 2 aydır M ve N tuşları sıkıntı yaratmaya başladı. Bazen hiç basmıyor ya da çift basıyor sert kullanmam gerekiyor.
Klavye 10 aylık.

(Klavyenin üstüne herhangi bir şey dökülmedi)
link paylaşmam yasak mı bilmiyorum yazıyı ben yazdım umarım görenlerin işine yarar

Geri
Yukarı