Logitech G213 klavyenin ışığı gidiyor

Desktop

Femtopat
Daha fazla  
Logitech G213'e sahibim. Yıllardır kullanıyorum bir sorun yoktu hiç. Geçenlerde kendim klavyenin ışık rengini ayarlamak istedim onun için G HUB'ı indirdim. Sabit beyaz yaptım ama o zamandan beri bilgisayarı açtığımda klavyenin ışığı kapalı oluyor. G HUB'ı açtıktan sonra beyaz renk geliyor. Sorunum ışığın kapalı olması. Yani olmadı rastgele renkler falan yansın.

Şimdi bu problemdeki asıl soruna geliyorum. LoL veya başka oynarken durduk yere klavyenin ışığı gidiyor, karanlık oluyor klavye oyun içinde sebepsiz yere. Bunu düzeltmek için her seferinde Alt Tab basıp başka bir pencereye basıp oyuna geri gelmek zorunda kalıyorum. Her seferinde durduk yere ışık gidiyor ve Alt Tab atmak zorunda kalıyorum. Bunun yanı sıra LoL için porofessor.gg diye bir uygulama var kullandığım. Oyun içinde pencere olarak açılıyor ve oyun hakkında info veriyor. Mesela oyun içinde porofessor sekmesini açtığımda da klavyenin ışığı gidiyor. En son sinirlendim bununla mı uğraşacağım diye G HUB'ı sildim. G HUB silinmiş haldeyken klavyenin ışığı hiç yanmıyor. RGB yok oluyor tamamen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı