Elektronik Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi 899 TL

1 yıldır kullanıyorum hiçbir problemi yok. PC başında kola cips her türlü naneyi yiyip klavye'yi kullanırsanız hiçbir klavye dayanmaz zaten ona. :)

6-7 aydır kullanıyorum bende öyle bir sorun çıkmadı.
Hocam ben 4.5 senedir kullanıyorum ve 1.5 sene sonra tuşlar basmamaya başladı ayrıyeten düzenli olarak iç dış temizliğini yaparım. Temiz kullanmayla hiçbir alakası yok maalesef. Kuzenimde de aynı klavyeden var ve o da 5 senedir kullanıyor aynı sorunları o da yaşadı. Sizde sorun olmaması sorunlu bir ürünü düzgün bir ürün yapmaz maalesef.

Hocam ben 4.5 senedir kullanıyorum ve 1.5 sene sonra tuşlar basmamaya başladı ayrıyeten düzenli olarak iç dış temizliğini yaparım. Temiz kullanmayla hiçbir alakası yok maalesef. Kuzenimde de aynı klavyeden var ve o da 5 senedir kullanıyor aynı sorunları o da yaşadı. Sizde sorun olmaması sorunlu bir ürünü düzgün bir ürün yapmaz maalesef.
1700167112039.png

Kronik sorunlu bir model. Aldıysanız umarım bir sorun çıkmaz, almayı düşünen varsa mümkünse almasın.

Son düzenleme:
Bu klavye beş para etmez ama indirime girmiş ona lafım yok. Bedava fiyatlardayken bile millet kötü olduğunu bildiği için almıyordu. Şimdi bu fiyatlara cidden paranıza yazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı