Logitech G213 Prodigy vs G413 klavye

UTKUSALONUR

Decapat
Yer
Mykale Eteklerinde
Logitech müşteri temsilcisi bu iki klavyeden birini seçebileceğimi söyledi. Önceki klavyem Logitech MK540 modeliydi.

Fiyatlarından bağımsız, siz olsanız hangisini seçerdiniz? Logitech G213 Prodigy modelini mi yoksa Logitech G413 model arkadan aydınlatmalı mekanik klavyeyi mi?

Düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisi mekanik klavye birisi membran klavye. G213 membran olmasına rağmen saçma sapan pahalıya satılan bir klavye. G413'ten de çok sorun çıktığını okumuştum. Para iadesi gibi bir seçenek varsa iade alın çünkü fiyat muadilinde çok daha iyi klavyeler var. Ama iade olmuyorsa benim tercihim mekanik klavye olan G413'ten yana olurdu.

Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

Güncelleme: Logitech G213 Prodigy tercih ettim. Hollanda'dan elime ulaştı ve çok memnun kaldım. Aynı durumu yaşayanlar için bilgi olsun diye belirtmek istedim.

Fakat Logitech müşteri hizmetleri aracılığıyla yurtdışından klavye gönderileceğinde öncesinde Türkçe karakterli klavye olup olmadığını sormanız iyi olur. Çünkü standart İngilizce Q klavye gönderiyorlar.

Ben sordum ama İngilizce Q klavye varmış ellerinde. Bunu kabul ettim ve gönderdiler. İşletim sisteminde klavye düzeni Türkçe seçili olduğu için gelen klavye İngilizce Q olsa bile el alışkanlığınız varsa Türkçe karakterlerin yerini bulmakta zorlanmıyorsunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı