Logitech G213 Prodigy vs Razer Ornata V2 vs SteelSeries Apex 3 RGB

Ehli_KeYf

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İzmir
Daha fazla  
Yeni klavye arayışı içindeyim. Sadece FPS tarzı oyunlar oynuyorum. Benim için önemli olan kriter uzun ömürlü olması. Bozulan klavyem Rampage Hydra R6 Plus modeli idi. Teknosa da 1.500 ₺ değerinde hediye çekim var ve Teknosa'dan alabileceğim sadece bu 3 seçenek var. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
1- SteelSeries Apex 3 RGB Türkçe Gaming Klavye Fiyatı ve Özellikleri
2- Razer Ornata V2 Türkçe Klavye Fiyatı ve Özellikleri
3- Logitech G213 Prodigy Tr Gaming Klavye (920-008094) Fiyatı ve Özellikleri

Bence membran bir klavye için çok paralar vermeye gerek yok. G213 kullanıp kalan parayı başka bir şeyde harcayabiliyorsanız öyle yapın ya da yanına ekstra bir şeyler alırsınız.

Yeni klavye arayışı içindeyim. Sadece FPS tarzı oyunlar oynuyorum. Benim için önemli olan kriter uzun ömürlü olması. Bozulan klavyem Rampage Hydra R6 Plus modeli idi. Teknosa da 1.500 ₺ değerinde hediye çekim var ve Teknosa'dan alabileceğim sadece bu 3 seçenek var. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
1- SteelSeries Apex 3 RGB Türkçe Gaming Klavye Fiyatı ve Özellikleri
2- Razer Ornata V2 Türkçe Klavye Fiyatı ve Özellikleri
3- Logitech G213 Prodigy Tr Gaming Klavye (920-008094) Fiyatı ve Özellikleri

Bu sizin tercihinize bağlı. Eğer mekanik seviyorsanız Logitech G213 sizi pek çekmeyebilir çünkü kendisi membran bir klavyedir.

SteelSeries bizi güzel tasarımları eşsizliğiyle kendine çekiyor. Esporcular bile SteelSeries tercih ediyor

Razer Ornata'a gelirsek pek bilgim ve tavsiye edebileceğim bir klavye değil. Bilmiyorum çünkü.

Membran derseniz Logitech, Mekanik derseniz SteelSeries alın tavsiyem. Razer da bence bu listede bu ikilinin önüne geçemez.

G213 kronik sorunlu bir klavye tuş basmama ya da çift basma gibi sorunları var. Bu yüzden onu almayın derim, Steelseries güzel olsa da Ornata burada en iyisi Ornata alın.

Bu sizin tercihinize bağlı. Eğer mekanik seviyorsanız Logitech G213 sizi pek çekmeyebilir çünkü kendisi membran bir klavyedir.

SteelSeries bizi güzel tasarımları eşsizliğiyle kendine çekiyor. Esporcular bile SteelSeries tercih ediyor

Razer Ornata'a gelirsek pek bilgim ve tavsiye edebileceğim bir klavye değil. Bilmiyorum çünkü.

Membran derseniz Logitech, Mekanik derseniz SteelSeries alın tavsiyem. Razer da bence bu listede bu ikilinin önüne geçemez.
Linktekilerin hepsi membran klavye.

Yorumlarınız için sağ olun. 3 klavyeyi denemek için bugün mağazaya gittim ve denedim. Logitech G213 normal membran hissi verdi ve basım hissi hiç yok. SteelSeries Apex 3 diğerlerine göre basması biraz sert. Aralarında en hoşuma giden Razer Ornata V2 oldu. Geri tepkimesi ve sahte mekanik tuş sesi gayet tatmin edici. Razer sipariş vereceğim ve elime geçtiği zaman ufak bir inceleme yapacağım. Tekrardan herkese teşekkürler iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı