Logitech G230 kulaklıkta sağdan ses gelmiyor

glbhkn

Decapat
Logitech G230 kullanıyorum. PC açtım ve müzik dinleyeyim derken sağ taraftan ses gelmiyor. İlk önce jak çıkartıp taktım çevirdim hala aynı. Telefona taktım telefonda da sağdan ses gelmiyor. Acaba sorun nedir?

Ses ayarlarında ki ses dengesini kontrol edin belki sağ taraf kısıktır.

Baktım hatta tamamen solu kapatıp sağdan en ufak bir ses geliyor mu diye bakatım ama hiçbir şey gelmiyor.
Kulaklığınızın sağ tarafı bozulmuş demek ki. Garantisi devam ediyorsa garantiye gönderin.

Maalesef garantisi bulunmuyor evde kendim bir şekilde yapabilme şansım var mı acaba?

Baktım hatta tamamen solu kapatıp sağdan en ufak bir ses geliyor mu diye bakatım ama hiçbir şey gelmiyor.

Maalesef garantisi bulunmuyor evde kendim bir şekilde yapabilme şansım var mı acaba?

Başka PC de kontrol edin olmuyorsa arkadaşın dediği gibi garantiye gönderin

Eskiden o kulaklığı kullanıyordum, kablo üzerindeki ses kontrolcüsünden sesi değiştirdiğim zaman sağ yada sol hatırlamıyorum birisi kesiliyordu. İkisi de çalışırken ki seviyeye getirip bırakıyordum bende. Belki sizde de o kontrolcü kısmı bozulmuş olabilir.

Eskiden o kulaklığı kullanıyordum, kablo üzerindeki ses kontrolcüsünden sesi değiştirdiğim zaman sağ ya da sol hatırlamıyorum birisi kesiliyordu. İkisi de çalışırken ki seviyeye getirip bırakıyordum bende. Belki sizde de o kontrolcü kısmı bozulmuş olabilir.

Orayı da bayağı kurcaladım hocam ama hiçbir şekilde sonuç alamadım.
Sorunu bugün kulaklığı açıp kontrol ettim ve çözdüm kablo zamanla aşınmış ve normal kablolu olan kulaklıtak ek alıp oyuncu kulaklığıma ek yaptım ve şu an cayır cayır sorunsuz çalışıyor herhangi bir ses sorunu yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı