Logitech G230 Mikrofon ve Kulaklık Kısık Ses Sorunu

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Merhabalar, belirtmeliyim ki kulaklığı alacaksanız bu sorun size pek engel olmasın. Çünkü gerçekten kaliteli ve güzel bir kulaklık. Sadece birkaç ayar yapılması lazım.

Kulaklığı ilk aldığımda mikrofondan sesim karşıya az gidiyordu, onu biraz arttırdım desibel ayarları ile oynayarak. Fakat onu başka nasıl arttırabilirim? Hala yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Asıl sorun da arkadaşımda da Logitech G230 var ve o odasında film izlerken kulaklığı çevirip koyması bile yetiyor. Ama benim kulaklık kulağımdayken çok kaliteli olmasına rağmen 2 kişi bir şey izleyecekken kulaklığı kaldırıp aramıza koymamız gerekiyor. Yani ses az geliyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim?

Ve ekstra olarak da bilen varsa eğer cevaplarsa sevinirim. LG G4 aldım 4 ay önce ve kulaklığını gayet iyi kullanıyordum. İlk zamanlar ses çok açık dinlemezdim, hatta şarkı da dinlemezdim ama şimdi şarkı dinlemeye başladığımdan beri sesin bir tarafa fazla bir tarafa az gittiğini fark ettim. Bunun ayarını nasıl yapabilirim bilgisayara bağlayarak falan?

Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı