Logitech G27 ile City Car Driving Debriyaj Sorunu

Brk7

Hectopat
Daha fazla  
Debriyaj basmadığım zaman basılı gözüküyor bastığım zaman ise basılmamış gözüküyor, yani olması gerekenin tam tersi. Bunu nasıl çözebilirim ve direksiyon çok sert bunun ayarını nasıl yapacağım?

debriyaj olayı doğru sanırım çünkü bütün youtberlerin de öyle eğer bir sorun teşkil etmiyorsa olması gereken odur direksiyon sertliğini Logitech Gaming Softwareden yapabiliyor olman gerek

Gaming software indirdimde nerden ayarlayacağımı bilmiyorum, ayarları deniyorum hepsinde aynı şey oluyor

Sorun hala devam ediyor mu bilmiyorum fakat aynı sorunu yaşayıp bu konuya yolu düşen olursa şu çözüm yolunu deneyebilir. Tuş atamalarını ayarlarken debriyaj bölümüne tıkladıktan sonra debriyaja basıyorsanız , önce debriyaja basın ve daha sonra oyun içerisinde tuşu atamak için debriyaj bölümüne tıklayın ve ayağınızı debriyajdan çekin. Bu sayede ekseni tersine çevirebilirsiniz. Umarım işe yarar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı