Logitech G27 vitesi nereden alınır?

Artık sıfırı üretilmiyor. Yani direkt satıcısından sıfır şekilde almanız mümkün değil. 2. el sitelerinden bulabilirsiniz. Tekli satan olur mu bilmiyorum. O dönemde sanırım kutudan direksiyon vites ve pedallar çıkıyordu set olarak. G29 da vites hariç çıkıyor o yüzden tekleme vites bulabiliyorsunuz. G29 vitesi de aynı şekilde pinli. Deneme şansım olmadı ama resimlerden anladığım kadarıyla uyuyor gibi duruyor.

1689016793694.png
G27 vites bağlantı noktası.

Artık sıfırı üretilmiyor. Yani direkt satıcısından sıfır şekilde almanız mümkün değil. 2. el sitelerinden bulabilirsiniz. Tekli satan olur mu bilmiyorum. O dönemde sanırım kutudan direksiyon vites ve pedallar çıkıyordu set olarak. G29 da vites hariç çıkıyor o yüzden tekleme vites bulabiliyorsunuz. G29 vitesi de aynı şekilde pinli. Deneme şansım olmadı ama resimlerden anladığım kadarıyla uyuyor gibi duruyor.

Eki Görüntüle 1856664 G27 vites bağlantı noktası.
Peki hocam Vitesin üstündeki butonlar çalışır mı? G29 vites ile farkı var mı?

Peki hocam Vitesin üstündeki butonlar çalışır mı? G29 vites ile farkı var mı?

Bağlantısı başarıyla gerçekleştiğinde çalışması gerekiyor mantıken. Ancak deneme fırsatım olmadığı için kesin bir şey diyemem. Yanlış yönlendirme olmasın. G29 vitesi daha yeni bir model illa ki geliştirilmiş versiyonu olsa gerek. Bende g29 vitesi var. Gayet güzel yani bir sıkıntısını görmedim. Anladığım kadarıyla g27 vitesinde ki buttonlar size cazip geldi. Bunun yerine g29 vites alıp yine 2. el sitelerinden button box diye aratırsanız şöyle bir ürünle karşılaşacaksınız.

1689017308571.png

Eski model vitesi sadece tuşları için almaktansa yeni model alınıp bütçeniz el verişli olduğunda böyle bir button box almanızı öneririm. Fiyatı ortalama 1.000 - 1.500 tl civarında olması lazım.

Dosya Ekleri

• 1689017392184.png
    1689017392184.png
    377,5 KB · Görüntüleme: 12
Bağlantısı başarıyla gerçekleştiğinde çalışması gerekiyor mantıken. Ancak deneme fırsatım olmadığı için kesin bir şey diyemem. Yanlış yönlendirme olmasın. G29 vitesi daha yeni bir model illaki geliştirilmiş versiyonu olsa gerek. Bende G29 vitesi var. Gayet güzel yani bir sıkıntısını görmedim. Anladığım kadarıyla G27 vitesinde ki buttonlar size cazip geldi. Bunun yerine G29 vites alıp yine 2. el sitelerinden button box diye aratırsanız şöyle bir ürünle karşılaşacaksınız.

Eki Görüntüle 1856681

Eski model vitesi sadece tuşları için almaktansa yeni model alınıp bütçeniz el verişli olduğunda böyle bir button box almanızı öneririm. Fiyatı ortalama 1.000 - 1.500 TL civarında olması lazım.

Button box bakıyorum birkaç gündür lakin fiyatlar aşırı artmış, ben de sadece kontak yaptırmayı düşünüyorum geri kalan işleri vites ve direksiyon üstündeki tuşlar ile halledebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı