Çözüldü Logitech G29 Force feedback çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Cihazın motorlarında sorun yok. Merkezleme yapabiliyor. Sertliğinde de sorun yok ama hangi oyuna denersem deneyeyim Force feedback çalışmıyor. İnternette bulabildiğim her şeyi denedim. Biraz daha yapamazsam bilgisayara format atacağım. Bilenler varsa paylaşsın. Wheel tester uygulamasında da FFB yok olarak gözüküyor. Eskiden vardı hatta direksiyonu test edebiliyordum. Ne oldu da artık olmuyor bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-07 021237.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-07 021237.png
    93,8 KB · Görüntüleme: 518
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Saçma sapan bir çözüm olarak gelebilir fakat prize bağlı kabloyu ve direksiyona bağlı kabloları çıkarıp tekrar sağlam bir şekilde takın. Nedeni bilinmez ama bir şekilde düzeliyor. Bana da debriyaj basılı tutma sorunu olmuştu bir ara. Dediklerimi yaptım ve düzeldi. Denemekte fayda var.
Cevabın için teşekkür ederim ama bunu denemiştim ama olmamıştı. Sorunu Youtube'da sorunu araştırırken gördüğüm bir yorum sayesinde çözdüm. Adamın dediğine göre son Logitech Gaming Software ve Logitech G HUB sürümlerinde bu sorun varmış. Adam Logitech Canlı destekle konuşmuş ve oradaki adamda böyle bir sorun olduğunu ve bir sonraki sürümde düzelteceklerini söylemiş.

Benim de kafama bir şimşek çaktı ve LGS 9.02 sürümünü kurup denemeye karar verdim ve işe yarafı. Şu an FFB düzgün bir şekilde çalışıyor.
Saçma sapan bir çözüm olarak gelebilir fakat prize bağlı kabloyu ve direksiyona bağlı kabloları çıkarıp tekrar sağlam bir şekilde takın. Nedeni bilinmez ama bir şekilde düzeliyor. Bana da debriyaj basılı tutma sorunu olmuştu bir ara. Dediklerimi yaptım ve düzeldi. Denemekte fayda var.

Cevabın için teşekkür ederim ama bunu denemiştim ama olmamıştı. Sorunu Youtube'da sorunu araştırırken gördüğüm bir yorum sayesinde çözdüm. Adamın dediğine göre son Logitech Gaming Software ve Logitech G HUB sürümlerinde bu sorun varmış. Adam Logitech Canlı destekle konuşmuş ve oradaki adamda böyle bir sorun olduğunu ve bir sonraki sürümde düzelteceklerini söylemiş.

Benim de kafama bir şimşek çaktı ve LGS 9.02 sürümünü kurup denemeye karar verdim ve işe yarafı. Şu an FFB düzgün bir şekilde çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı