Logitech G29 merkezleme kapanmıyor

Emrnabgc

Hectopat
Merhaba, direksiyonu yeni aldım G HUB'dan yay merkezleme gücünü 0'a çekiyorum. Merkezleme kapanmıyor. Oyunda yine merkeze zorluyor direksiyon sert oluyor. "güç geri bildirimi olmayan oyunlarda merkezleme yayı" kutucuğundaki tiki kaldırıyorum bu sefer FFB gidiyor konuyla alakalı bilgisi olan var mı ne yapmalıyım?

Hocam merkezlemeyi kapatıp o kutucuğu işaretlerseniz FFB gider. Merkezlemeyi kendi ayarınıza göre belli bir yere getirip kutucuğu kapatın. Bu arada hangi oyunda oluyor bu? Desteksiz veya eski bir oyunsa olması muhtemel durum.

Hocam merkezlemeyi kapatıp o kutucuğu işaretlerseniz FFB gider. Merkezlemeyi kendi ayarınıza göre belli bir yere getirip kutucuğu kapatın. Bu arada hangi oyunda oluyor bu? Desteksiz veya eski bir oyunsa olması muhtemel durum.

Hocam Assetto Corsa'da drift yapacağım bu yüzden yapamıyorum. Merkezleme yayı kapanmıyor gücünü düşürdüğümde bile %100 kuvvette çalışıyor direksiyon hep sert, FFB olmayınca zaten drift yapılmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kapatmama rağmen her türlü aynı davranıyor, %100 kuvvetle merkezliyor sürüşe engel oluyor.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki ayarlar olmazsa. G Hub'ı silip yeniden kurmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı