Logitech G29 vs DFGT

Ensarguckn

Femtopat
Daha fazla  
Hocamlar öncelikle selamünaleyküm.

ETS 2 ve Assetto Corsa oynayacağım. Hangi direksiyon setini almam daha mantıklı olur? Bu ikisinden başka F/P direksiyon seti varsa onları da önerebilirsiniz.

ETS 2 ve Assetto Corsa oynayacağım. Hangi direksiyon setini almam daha mantıklı olur? Bu ikisinden başka F/P direksiyon seti varsa onları da önerebilirsiniz.
Eğer Assetto Corsa'da rekabetçi liglerde yarışmayacaksanız Logitech DFGT hayli hayli işini görecektir. Bize net bir bütçe söylersen daha rahat yardımcı olabiliriz.

Arada çok fark var. Ben 2 ay önce G29 aldım çok eskiden DFGT kullanmisligim da var. İkisi de çok güzel cihaz.

1
Eğer Assetto Corsa'da rekabetçi liglerde yarışmayacaksanız Logitech DFGT hayli hayli işini görecektir. Bize net bir bütçe söylersen daha rahat yardımcı olabiliriz.
Hayır yarış falan yapmayacağım sadece trafik modu alıp sürüş yapacağım

Bütçe konusunda 10-12k ya kadar cikabilirim

Arada çok fark var. Ben 2 ay önce G29 aldım çok eskiden DFGT kullanmisligim da var. İkisi de çok güzel cihaz.
Hangisini tavsiye edersiniz?

1

Hayır yarış falan yapmayacağım sadece trafik modu alıp sürüş yapacağım

Bütçe konusunda 10-12k ya kadar cikabilirim
50-60 saat oynayıp direksiyonu kenara atacaksanız dediğim gibi DFGT almanız sizin için daha iyi olur. Eğer çok daha fazla oynayacaksanız 2. el T248 bulabilirsiniz. T248 bulamazsanız T150 Rs Pro bakın. Eğer onu da bulamazsanız G29 bakabilirsiniz.

50-60 saat oynayıp direksiyonu kenara atacaksanız dediğim gibi DFGT almanız sizin için daha iyi olur. Eğer çok daha fazla oynayacaksanız 2. el T248 bulabilirsiniz. T248 bulamazsanız T150 RS Pro bakın. Eğer onu da bulamazsanız G29 baka
Büyük ihtimalle 50-60 saate bırakırım dediğiniz gibi. Yinede 2. El T248 mi daha mantıklı DFGT mi?

Birde DFGT de gecikme oluyormu ve vitesli varmı DFGT de

Büyük ihtimalle 50-60 saate bırakırım dediğiniz gibi. Yinede 2. El T248 mi daha mantıklı DFGT mi?

Birde DFGT de gecikme oluyormu ve vitesli varmı DFGT de
Dfgt'de ileri geri "sıralı şanzıman" vitesi var. T248 için ekstra 3.500 TL vererek TH8S vitesi alabilirsiniz.

Direksiyonu kullandıktan sonra satmak isterseniz. Dfgt daha mantıklı. Piyasası hızlı ve ekonomik durumlardan dolayı alıcısı çok. T248 ise çok fazla bilinmediği ve zaten 2. el piyasasında az bulunduğu için oldukça durgun piyasası var.

Eğer kondisyonu çok kötü olan bir DFGT bulmazsanız takılma sorunu yaşamazsınız.

Kısacası T248 her anlamda DFGT'den üstün ama fiyatı da bir o kadar tuzlu. Tavsiyem DFGT almanızdır. Eğer biraz daha zevkli olsun isterseniz T150 bakabilirsiniz.

Yaşadığın ili yazarsanız sizin için bakabilirim.

Dfgt'de ileri geri "sıralı şanzıman" vitesi var. T248 için ekstra 3.500 TL vererek TH8S vitesi alabilirsiniz.

Direksiyonu kullandıktan sonra satmak isterseniz. Dfgt daha mantıklı. Piyasası hızlı ve ekonomik durumlardan dolayı alıcısı çok. T248 ise çok fazla bilinmediği ve zaten 2. el piyasasında az bulunduğu için oldukça durgun piyasası var.

Eğer kondisyonu çok kötü olan bir DFGT bulmazsanız takılma sorunu yaşamazsınız.

Kısacası T248 her anlamda DFGT'den üstün ama fiyatı da bir o kadar tuzlu. Tavsiyem DFGT almanızdır. Eğer biraz daha zevkli olsun isterseniz T150 bakabilirsiniz.

Yaşadığın ili yazarsanız sizin için bakabilirim.
Hocam çok sağol yardımcı olduğun için.

İstanbul da oturuyorum

Hocam çok sağol yardımcı olduğun için.

İstanbul da oturuyorum
T150 3750 TL Satıcı ne kadar güvenilir bir fikrim yok ama bu kadar ucuza koymuş olması biraz düşündürüyor. Muhtemelen bozulup tamir görmüştür. Yine de siz iyice test edip alabilirsiniz.

İstanbul'daki en ucuz DFGT Satıcı güvenilirliği yukarıda belirttiğim gibi. Direksiyonu test edip alabilirsiniz ama şahsen ilk olarak gidip T150'yi inceleyip satıcının ağzından laf almaya çalışın (''İçi açıldı mı ?'' ''Tamir gördü mü ?'' gibi). Direksiyonu test ettikten sonra bir sorun görmezseniz alabilirsiniz.

Geri
Yukarı