Logitech G29 Yarış direksiyonu kalibrasyon sorunu

MaviDumanEtkisi

Hectopat
Yer
Kocaeli, Turkey
Daha fazla  
2 gün önce Vatan Bilgisayar'dan Logitech G29 ve shifter aldım. Pedallarda ve viteste herhangi bir problem yok ama direksiyon tam olarak ortalı durmuyor . Biraz boşluk bırakıyor. Sizce bu normal mi yoksa değişmesi mi gerekiyor ?

Not: Logitech Gaming Software yazılımı kurulu ve güncel. Yay merkezleme %10 (ama oyunda olmadığım için çok sert videoda) , hassasiyet %50 , dönüş açısı 900.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Direksiyonun belirli bir derecesine kadar boşluğu var görmüşsünüzdür videoda ve direksiyon kendisi sağa ve sola döndürdüğünde tam olarak ortada durmuyor her zaman biraz sağa doğru meyilli duruyor kastım bu
Sanırım gerçek direksiyonlardada bir miktar boşluk oluyor, hatta merak etmiş sormuştum, o boşluk olmak zorunda demişlerdi. Bence bunu da gerçeğe uygun olsun diye öyle yapmışlardır.

Direksiyonun belirli bir derecesine kadar boşluğu var görmüşsünüzdür videoda ve direksiyon kendisi sağa ve sola döndürdüğünde tam olarak ortada durmuyor her zaman biraz sağa doğru meyilli duruyor kastım bu
O oldukça normal. Bir araba sürerken direksiyonu bir miktar hafifçe bir tarafa çevirirseniz dönmez. O boşluktan kaynaklı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı