Logitech G300S bağlantı kopuyor

seferali55

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar mouse baglantısı kopup gerı gelıyor. Fight ortasında oluyor sureklı. Mouse ayarlarını konulardan denılene gore yaptım, BIOS guncelledım, son surumunu yaptım, çıkarıp butun USB portlarını denedım, yazılımı sılıp yukledım, yıne oluyor. Bilgisayarın USB gırıslerınde ve mouseda sorun oldugunu dusunmuyorum. Kablosunu bukuyorum, kıvırıyorum, hiçbir sekılde gıtmıyor. Nedır bunun sebebı? Cıdden sınırımı cok bozmaya basladı 2 gunden berı. Yardımcı olabılecek olan varsa yazabilir mi?

Ne kadar Logitech cihazım varsa hepsinde USB portuna tam takınca gidip gelme oluyor. O yüzden tam taktıktan sonra biraz çekin en az hareket ettiği pozisyonu bulun ve o pozisyona sabitlemeye çalışın. Ben G29 direksiyon seti, G300si M235 Gen2 ve diğer Logitech ürünlerimi öyle kullanıyorum.

Ne kadar Logitech cihazım varsa hepsinde USB portuna tam takınca gidip gelme oluyor. O yüzden tam taktıktan sonra biraz çekin en az hareket ettiği pozisyonu bulun ve o pozisyona sabitlemeye çalışın. Ben G29 direksiyon seti, G300'si M.235 Gen2 ve diğer Logitech ürünlerimi öyle kullanıyorum.

Denedim ama bir faydası dokunmadı.

Arkadaşlar mouse baglantısı kopup gerı gelıyor. Fight ortasında oluyor sureklı. Mouse ayarlarını konulardan denılene gore yaptım, BIOS guncelledım, son surumunu yaptım, çıkarıp butun USB portlarını denedım, yazılımı sılıp yukledım, yıne oluyor. Bilgisayarın USB gırıslerınde ve mouseda sorun oldugunu dusunmuyorum. Kablosunu bukuyorum, kıvırıyorum, hiçbir sekılde gıtmıyor. Nedır bunun sebebı? Cıdden sınırımı cok bozmaya basladı 2 gunden berı. Yardımcı olabılecek olan varsa yazabilir mi?

Aynı mouse ile aynı sorunu yaşadım bir süre önce. Mouse şu an garantide, ne sonuç çıkacak bilmiyorum ama sonuç ne olursa olsun beklemeyip gittim Razer mouse aldım, değişim yaparlarsa da geleni satacağım. Logitech'in F710 gamepad'inde de sık sık bluetooth kopma sorunu yaşıyordum. ETS2'de yük taşıyorum, tam virajda bluetooth bir anlığına kopuyor, dorseyi bariyerlere tosluyorum. Onda da uyuz olup gidip Xbox kolu almıştım, 3. parti bluetooth adaptörü ile kullanmama rağmen kopma yok. Fakat bu son G300S ile yaşadığım sorun Logitech maceramı artık bitirdi. Hatta sağlam olan G213 klavyeyi bile kaldırdım kutuya koydum, yeni klavye aldım, resmen Logitech'ten soğudum bu iki üründen sonra. Müşteri memnuniyeti konusunda çok iyi bir firma ona diyeceğim bir şey yok ama bu seviye ürünlerde parasını kesinlikle hak etmiyor. 1000 liralık mouse'u, 1500 liralık klavyesi belki iyidir ama buna 160-180 TL vereceğime MSI'ın, HP'nin aynı fiyattaki mouselarını alırım.

Aynı mouse ile aynı sorunu yaşadım bir süre önce. Mouse şu an garantide, ne sonuç çıkacak bilmiyorum ama sonuç ne olursa olsun beklemeyip gittim Razer mouse aldım, değişim yaparlarsa da geleni satacağım. Logitech'in F710 Gamepad'inde de sık sık Bluetooth kopma sorunu yaşıyordum. ETS 2'de yük taşıyorum, tam virajda Bluetooth bir anlığına kopuyor, dorseyi bariyerlere tosluyorum. Onda da uyuz olup gidip Xbox kolu almıştım, 3. parti Bluetooth adaptörü ile kullanmama rağmen kopma yok. Fakat bu son G300S ile yaşadığım sorun Logitech maceramı artık bitirdi. Hatta sağlam olan G213 klavyeyi bile kaldırdım kutuya koydum, yeni klavye aldım, resmen Logitech'ten soğudum bu iki üründen sonra. Müşteri memnuniyeti konusunda çok iyi bir firma ona diyeceğim bir şey yok ama bu seviye ürünlerde parasını kesinlikle hak etmiyor. 1000 liralık Mouse'u, 1500 liralık klavyesi belki iyidir ama buna 160-180 TL vereceğime MSI'ın, HP'nin aynı fiyattaki mouselarını alırım.

Değiştircek imkan yok faturasıda yok bu sekılde gıttıgı yere kadar gideceğim yapabileceğim bir şey yok galiba, bütün her şeyi denedim.

Tek üzüldüğüm nokta daha 7 aylık olması kırıp çıkık kesik hiçbir kusuru yok.

Değiştircek imkan yok faturasıda yok bu sekılde gıttıgı yere kadar gideceğim yapabileceğim bir şey yok galiba, bütün her şeyi denedim.

Tek üzüldüğüm nokta daha 7 aylık olması kırıp çıkık kesik hiçbir kusuru yok.
Ben yaklaşık 9 aydırlı G300s sahibiyim ondan önce kuzenlerimde vardı ve 2 tanesinin tuş ömrü dolduğundan değiştirdiler. Bene kullandım hiç bir sorun yok. Belki Logitech yazılımlarını güncelleştirmek lazımdır. Bende yeni güncelleştirmede bağlantı kopukluklarıyla alakalı bir şey yazıyordur çünkü.

7 senedir g300s kullanıyordum total de 3 kere aldım hepsinde sağ tık çift tıklama sorunu oldu ve hiç birinde kopukluk olmadi .Şimdi razer v2 mini sipariş ettim normal v2 ye param yetmedi. Logitech bir daha almayacam

7 senedir G300s kullanıyordum Total de 3 kere aldım hepsinde sağ tık çift tıklama sorunu oldu ve hiçbirinde kopukluk olmadi. Şimdi Razer V2 mini sipariş ettim normal v2'ye param yetmedi. Logitech bir daha almayacağım

Tıklamada sorun yok sureklı baglantısı kopuyor.
Ben yaklaşık 9 aydırlı G300s sahibiyim ondan önce kuzenlerimde vardı ve 2 tanesinin tuş ömrü dolduğundan değiştirdiler. Bene kullandım hiçbir sorun yok. Belki Logitech yazılımlarını güncelleştirmek lazımdır. Bende yeni güncelleştirmede bağlantı kopukluklarıyla alakalı bir şey yazıyordur çünkü.

Aygıt yoneticisinden guncellenmıyor yazılımı nereden guncellenıcek dun sılıp tekrar ındırdım ama yınede faydası olmadı

Zamanla kablodan yapıyor, kablosu kalitesiz muhtemelen benimde başıma geldi, düzelttim. Mousenin içini açıp hareketli yerdeki kabloyu kesip geri kalanını yamalayınca sorun düzelmişti. YouTube da videosu var detaylı. Garantisi bitikti tabi benimkisinin.

Yeni konular

Geri
Yukarı