Logitech G300s nasıl?

Rival 3'un sorunu ne hocam kronik sorunlu olduğunu bilmiyordum.

Hocam Switch'lerinde bayağı sıkıntılı tıklamama ve tuşun çift tıklama gibi sorunları var ayrıca pürüzsüz plastik olduğu için çok terleme yapıyordu.
Arkadaşımda öyleydi daha önce kullandığı farede terleme sorunu yaşamıyordu.

Şu anda G300S kullanıyorum. Bundan önce de G300 olanını kullanıyordum (Sonunda "S" olmayan versiyonu). Açıkçası kronik sorunlu olduğunu bilmiyordum, şu an öğrendim ben de. Yaklaşık 2015'ten beri toplamda 3 fare değiştirdim. Dediğim gibi ilki G300'dü, sonradan sanıyorum sağ tık tuşu bozulduğundan G300S'e geçmiştim. Onda da orta tuş temassızlık sorunu yaşayınca yanlış hatırlamıyorsam 3 sene önce başka bir G300S aldım. 3 senedir sorunsuz kullanıyorum. Tabii belki bana öyle denk gelmiştir bilmiyorum ancak tutuş hissi ve görünüşü baya hoşuma gittiğinden kullanıyorum. Ayrıca Logitech markasını da beğeniyorum açıkçası (müşteri politikası vs.). Ben şahsen memnun olsam da arkadaşların dediği gibi kronik sorun durumu varsa riske atmamak gerekir tabii.

Eline uyuyorsa çok rahat bir kullanıma sahip, tarih öncesi bir PC yazılımı kullanan, kronik Switch arızası yaptığı söylenen bol tuşa sahip bir fare.

3 yıldır kullanıyorum, bu süreçte bilgisayarımdan olduğunu tahmin ettiğim bir sebepten hem fare hem bilgisayarın USB soketi bozuldu. Logitech servisi yenisiyle değiştirdi ve yeni geleni iki yıldır kullanmaktayım. Bu süreçte hem oyun oynadım hem internette, hem de resim- video editlemede, yazı yazmada ve 3D modellemede kullandım. Öndeki 4 makrodan üçüne kopyala yapıştır ve enter ekledim, sol tuşun ucundakine de saniyede 100 kere tıklayan bir makro atadım. Makrolarla beraber hayatımı gerçekten çok kolaylaştırıyor bu mouse.

Yeni fareyle herhangi bir arıza yaşamadım, sadece bazen Logitech Gaming Software sapıtabiliyor. Bazen LGS başlangıçta açılmış gibi yapıp çalışmıyor ve Görev Yöneticisi'nden kapatıp tekrar açmak gerekebiliyor.

Geri
Yukarı