Logitech G300S vs G102 vs SS Rival 110

Teşekkür ederim sanırım G102'yi almaya karar verdim. Makro ayarlama konusundada yardımcı olma ihtimaliniz var mıdır acaba. Özellikle Sniper Makrosu
Tabiki yardımcı olurum fakat şuan Logitech kullanmadığım için fazla bir bilgim yok ama Logitech'de nerdeyse bütün makro çeşitlerinin oldugunu biliyorum Youtube'ye girip yazarsanız zaten önünüze milyonlarca video çıkar.

Mouse alırken önemli olan elinize oturması elinze hangisinin oturacağını düşünüyorsanız ona göre tercih yapın.

Corsair Harpoon RGB Pro
Steelseries Rival 300S
Hyperx Pulsefire Core
Steelseries Rival 105

Bunlara bakabilirsiniz.

Öneriniz için teşekkür ederim, ben logitech g102 almaya karar verdim. yardımcı olan herkese teşekkürler.

2-3 senedir g300s kullanıyorum yukardaki arkadaşın dediği gibi bendede bir ara tıklama takılı kalma sorunu tıklamama sorunu veya çift tıklama sorunları yaşanmıştı açıp içini kendim tamir etmiştim şuan bir sorun yok ama ben çok alıştığım için açtım tamir ettim uğraştım, önermiyorum çünkü bunlar g300s de kronik sorunlar sanırım. kronik sorun olmayan mouse lere bakın g300s olmasın. mouse benim için çok önemli olduğundan (alışkanlık açısından ve elime oturması açısından takıntılıyım) uygun ruh eşim mouse bulduğumda bende değiştiricem. 😅

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı