Logitech G300s vs Gamepower ıcarus

Tutuş şekliniz ve elinizin uzunluğu ile genişliği ne kadar?
20210628_170430.jpg

20210628_170155.jpg
20210628_170331.jpg

Ayriyetten A.M skatez almanızı öneririm.
Hocam o kadar öneri yapıyoruz, şurada ki sudan azıcık verir misiniz yahu çok susadım.
1624889502753.png

Aradığım özellikler ömrü uzun olsun dpi seçenekleri fazla olsun, rgb ışıklı olsun renk değiştirebilenlerden, (klavye ve kulaklık rgb ışıklı oyuncu ekipmanı.)
Hocam o kadar öneri yapıyoruz, şurada ki sudan azıcık verir misiniz yahu çok susadım.
Eki Görüntüle 1087146
Ayıpsın kardeşim Kıbrıs'a yolun düşerse damacana ısmarlarım sana. 😅😂

Aradığım özellikler ömrü uzun olsun dpi seçenekleri fazla olsun, rgb ışıklı olsun renk değiştirebilenlerden, (klavye ve kulaklık rgb ışıklı oyuncu ekipmanı.)

Ayıpsın kardeşim Kıbrıs'a yolun düşerse damacana ısmarlarım sana. 😅😂
Dediğim gibi hocam, Hero 16K sensör kullanıyor, RGB'si yok ama krom metal rengi var.

Eki Görüntüle 1087146
A.m skatezi nereden bulabilirim.
Dediğim gibi hocam, Hero 16K sensör kullanıyor, RGB'si yok ama krom metal rengi var.
Uzay mekiği gibi fare, ilk defa öyle bir fare gördüm. Peki alınmaya değer mi hocam ?

A.m skatezi nereden bulabilirim.

Uzay mekiği gibi fare, ilk defa öyle bir fare gördüm. Peki alınmaya değer mi hocam ?
Biraz eski bir fare ama hala taş çıkartıyor, sadece ağır olması gözümde eksi.
Eliniz biraz büyük olduğu ve palma yatkın gibi gözüktüğü için bu fiyatlarda 70-80 gram fare az bulunuyor.
A.M skatez, yanlış anlaşılmasın, After Market anlamına geliyor.
Yurt içi burası var fakat hala gelmedi MX518.

Geri
Yukarı