Logitech G300S vs MSI Interceptor DS B1

Logitech g300s kullanıyorum gayet memnunum. Biraz küçük olduğu doğru ama büyük ele sahip insanları bile pek rahatsız etmiyor. MSI İnterceptor kullanmadım ama HB'deki yorumlar iyi görünüyor. Küçük mouse sorun olur ise senin için MSI al derim. :)

Logitech g300s kullanıyorum gayet memnunum. Biraz küçük olduğu doğru ama büyük ele sahip insanları bile pek rahatsız etmiyor. MSI İnterceptor kullanmadım ama HB'deki yorumlar iyi görünüyor. Küçük mouse sorun olur ise senin için MSI al derim. :)
İki mouse da çok küçük ve eliniz küçük değilse hiç rahat hissettirmiyor. Nasıl eli büyük olanlar rahat ediyor ? Kim dedi bunu ? Her yerde çok küçük hiç rahat değil gibi yorumlar var ? Yapmayın allah aşkına.

Eğer ellerin küçükse G300s öneririm. Eğer küçük değilse bütçen nedir ?

İki mouse da çok küçük ve eliniz küçük değilse hiç rahat hissettirmiyor. Nasıl eli büyük olanlar rahat ediyor ? Kim dedi bunu ? Her yerde çok küçük hiç rahat değil gibi yorumlar var ? Yapmayın allah aşkına.

Eğer ellerin küçükse G300s öneririm. Eğer küçük değilse bütçen nedir ?

Kendim ve çevremdekilerin tecrübelerine göre söyledim. Kimsenin dediği falan yok.

Kendim ve çevremdekilerin tecrübelerine göre söyledim. Kimsenin dediği falan yok.
Çevrenizdekiler genel bir görüş olamaz değil mi ? Forumlarda, yorumlarda yapılan yazılar, konuşmalar önemli. Açıkçası ben hiç büyük elli birinin G300s ile rahat ettiğini okumadım.

Elin büyük deilse napıcan kimin ne dediğini kardeşim :) MSİ mousenin ergonomik olmadığını söyleyebilirim. eline oturmuyor. g300s deilde g3002 yi denemeni tavsiye ederim fiyatı aynı ve daha hoş :)

Elim büyük arkadaşlar belirtmeyi unuttum ben fotoğrafta mouse bana büyük geldi ama küçük olduğunu sizlerden duyuyorum. Peki ya bunlar dışında maximum 115 tl verip alabileceğim daha kaliteli ve büyük ele oturan mouse varsa önerirmisiniz.

bloody v7ma modeli de bana cazip geldi ama HBdeki yorumlardan tedirgin oldum. Yinede sizin önerileriniz varsa paylaşırmısınız ...

Elim büyük arkadaşlar belirtmeyi unuttum. Fotoğrafta mouse bana büyük geldi ama küçük olduğunu sizlerden duyuyorum. Peki ya bunlar dışında maximum 115 tl verip alabileceğim daha kaliteli ve büyük ele oturan mouse varsa önerirmisiniz.

bloody v7ma modeli de bana cazip geldi ama HBdeki yorumlardan tedirgin oldum. Yinede sizin önerileriniz varsa paylaşırmısınız ...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı