Logitech G305 alınır mı?

Yalnız Göksu

Decapat
Yer
Ev
Daha fazla  
Bu zamana kadar hiçbir zaman kablosuz fare kullanmadım gecikme olur mu ve gecikme hissiyatı vermesinden korkuyorum. Pil ne kadar dayanır ortalama? Laptopun USB girişleri solda ama mouse sağ tarafta kalıyor gecikme olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de şu an bunu araştırıyordum. Alternatif olarak Steel Series Rival 3 Wireless, Razer Basilisk x Hyperspeed filan gördüm. Rival 3'ün pil süresi gayet iyi ama çift pil takılıyor ağırlık artıyor. Basilisk'in sağ tuşunda problem çıktığını filan okudum karar veremedim ben de :D Ayrıca Rival 3'ün boyutu biraz daha büyük.

5-6 aydır kullanıyorum, gecikme problemi yok. Pillerin ömrü kullanıma göre değişebiliyor, G HUB uygulaması üzerinde "performans" ve "dayanıklılık" modları var. Sürekli olarak performans modunda kullanıyorum 2-3 ay gidiyor diyebilirim.
Kullandığım piller;

Ben de şu an bunu araştırıyordum. Alternatif olarak Steel Series Rival 3 Wireless, Razer Basilisk x Hyperspeed filan gördüm. Rival 3'ün pil süresi gayet iyi ama çift pil takılıyor ağırlık artıyor. Basilisk'in sağ tuşunda problem çıktığını filan okudum karar veremedim ben de :D Ayrıca Rival 3'ün boyutu biraz daha büyük.
Bu bütçelerde en iyi seçenek G305 benim görüşüm.

Kullanıyorum, gecikme yok, kullanim suresi bayagi uzun. Tabi kullandığın pile gorede degisir.
G HUB yazilimi basarili. Dayaniklilik ve performans modu var. Rekabetci oyun oynayacaksaniz performans, internette falan gezinecekseniz dayaniklilik modunu secebilirsiniz.

5-6 aydır kullanıyorum, gecikme problemi yok. Pillerin ömrü kullanıma göre değişebiliyor, G HUB uygulaması üzerinde "performans" ve "dayanıklılık" modları var. Sürekli olarak performans modunda kullanıyorum 2-3 ay gidiyor diyebilirim.
Kullandığım piller;
Tek bir pille 2 3 ay gidiyor değil mi ?

330-350 tl civarına bulunabiliyor indirimle. Pil konusunda sorun yaşamazsın, gayet uzun süre kullanılabiliyor. AAA mod ve lityum pil ile 10-12 gr daha hafifleyebiliyor bu arada. Benim yaşadığım tek sorun ağırlık merkezinin arka kısma doğru olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı