Logitech G332 alınır mı?

yagizzeness

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Depolama: Kingston NV1 SNVS/500G 500 GB M.2 2280 NVMe SSD + Kioxia Exceria LTC10Z960GG8 Sata 3.0 2.5" 960 GB SSD

İşlemci: AMD Ryzen 5 5500

Ekran kartı: XFX RX 6600

RAM: 16 GB

Anakart: MSI A520M PRO

Kasa: XIGMATEK GRIP 4x120mm RAINBOW FANLI X-POWER 600W 80PLUS MESH PANEL GAMING KASA

monitor : ASUS 24" VG248QG

Klavye : INCA OPHİRA IKG-444

Mouse : ROG Gladius II Wireless

Kulaklık : HyperX Cloud II
Arkadaşlar selam. 1000₺ fiyatı var Logitech G332'nin fiyatı nasıl sizce? Kullanan var mı? CS:GO ve diğer oyunları oynarken kullanacağım müzikte dinlerim oyun oynarken memnun kalır mıyım sizce?

Hocam ben bizzat kullanıcısıyım tabii ki de FPS oyunlarında yeterli performansı veriyor fakat Pro oyuncuyum sürekli oyuncuyum falan diyorsan senin için 7.1 teknolojisi daha iyi olur onlara göz atabilirisn bende FPS oynuyorum CS oynuyorum memnunum müzik için ise zaten streo bir kulaklık müzik açısından iyi fakat çok yüksek bir ses vermiyor ve çok yüksek ses vermesi için kullanacağınız programlar kulaklığı bozuyor daha çok tiz bir ses verdiğini yüksek bir ses beklememenizi öneririm Logitech'lerde bu bir klasiktir yüksek ses bulunmaz.

Hocam ben bizzat kullanıcısıyım tabii ki de FPS oyunlarında yeterli performansı veriyor fakat Pro oyuncuyum sürekli oyuncuyum falan diyorsan senin için 7.1 teknolojisi daha iyi olur onlara göz atabilirisn bende FPS oynuyorum CS oynuyorum memnunum müzik için ise zaten streo bir kulaklık müzik açısından iyi fakat çok yüksek bir ses vermiyor ve çok yüksek ses vermesi için kullanacağınız programlar kulaklığı bozuyor daha çok tiz bir ses verdiğini yüksek bir ses beklememenizi öneririm Logitech'lerde bu bir klasiktir yüksek ses bulunmaz.

7.1 mi ulan 1 tane sporcu göster 7.1 kulanmak aptallıktır

Ne v

Ne bileyim hocam o daha profosyenel bir şey diye biliyorum

Yalan dolan onlar 7 hoparlör + 1 bas kondekjörü lazım bize öyle 7 1 olabilir gerisi ciddi anladma çöptür inanmayım bunlara stero dur kulaklığın olayı siz Bose'nin 7 1 kulaklığını gördünüz mü göremezssiniz çünkü satıcılarını 1 kere kandırabilir öyle büyük markalar

Geri
Yukarı