Logitech G332 kulaklık Amazon'da 309 TL

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs

Bu ürünün indirim aldığını görünce paylaşmak istedim. Malzeme kalitesi vs. gerçekten güzel bir kulaklık. Prime üyesi okurlarımız indirimi değerlendirebilir.

1623952776340.png

Shit Gaming, Gaming Shit kulaklıklardansa bu paraya bu Logitech alınır. Üstüne müşteri memnuniyetine de çok önem verir Logitech.

6 ay kadar kullandım ses sorunu çıkmaya başladı ama Logitech garantisi sağ olsun direk iadesini yaptı. Bu fiyata başka kulaklık almamış olsam gene alırdım.

Daha önce G230 kullanmıştım. Kasası aynı gözüküyor. Geliştirme yapılmış mı bilmiyorum ama malzeme kalitesi çok iyi değildi. Ses ayarında sona getirince ses biraz kısılıp ufak bir cızırtı geliyordu. Sonra da menteşesinin oradan kırıldı.

Daha önce G230 kullanmıştım. Kasası aynı gözüküyor. Geliştirme yapılmış mı bilmiyorum ama malzeme kalitesi çok iyi değildi. Ses ayarında sona getirince ses biraz kısılıp ufak bir cızırtı geliyordu. Sonra da menteşesinin oradan kırıldı.
Kablo kauçuk, tek Jack. Padler sentetik deri ve daha küçük. Benim farkettiklerim bunlardı. 230 kesinlikle daha güzeldi.

Geri
Yukarı