Logitech G35 mi? Creative Tactic3D Range mi?

Melih Seçgin

Hectopat
Yer
Muratpaşa/ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
2 Gündür araştırıyorum. Normalde bu kadar bütçe ayırmak planımda yoktu fakat 7.1 Surround istiyorum ve bu 2 model arasında kararsız kaldım. Kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim. İkisininde yastıkları deri ile kaplı bu terleme yapar diye düşünüyorum ama net bir bilgim yok. Hepinize şimdiden teşekkür ederim :)

G930 Kullanıcısıyım , G35 in kablosuz modeli tavsiyem G930 almandır. Ancak bu iki kulaklık arasında kaldıysan G35 al geç derim. tavsiyem denemeden alma

G930 Kullanıcısıyım , G35 in kablosuz modeli tavsiyem G930 almandır. Ancak bu iki kulaklık arasında kaldıysan G35 al geç derim. tavsiyem denemeden alma
Aslında Amazon.com'dan G930 almak istedim Türkiye fiyatından çok çok ucuza geliyor ama bütçemi aşıyor. 480 TL gibi bir fiyata elimde oluyor. "Denemeden alma" derken internet üzerinden almayı düşünüyorum yakınımda pek bulabileceğimi sanmıyorum. Ama olur da deneme imkanı bulursam nelere dikkat etmeliyim?

Şuan Benim G930 2.5 olmuştur alalı hala bir yıpranma yok maşallah :) yakın da vatan vs gibi mağzalar varsa , orada muhtemelen deneme ürünü koymuşlardır ama dediğim gibi herkezin kafa yapısı farklı denemeden alma. Öyle bir ürüne o kadar para sayıyorsan rahatlıkta çok önemli.

nelere dikkat etmeliyim?

Dediğim gibi bakıp da anlayabileceğin bir ürün değil bu deneme fırsatı bulmaya bak

1978796_233698246829037_6093595909792600583_n.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı