Logitech G402 hyperion Fury alınır mı?

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Maksimum 250 lira bütçem vardı. Ama o paraları Rampage vb. farelere vermektense 280 liraya bunu buldum: Logitech G G402 Hyperion Fury Oyuncu Mouse Fiyatı sizce alınır mı? Daha fazla verme şansım yok ne yazık ki. Alternatif önerilere de açığım. Genellikle palm şeklinde tutuyorum mouseu. Elim orta-büyük diyebilirim, küçük mouse kullanamıyorum. Arada FPS, arada hikayeli oyun oynuyorum. Profesyonel değilim ama düşük gecikme tercihim tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deathadder almak istiyorsanız Elite veya V2 modelini almaya çalışın. Essential modeli çok geride kaldı.
Ergonomiyi bir kenara bırakırsak ben V2 alırdım; Daha esnek kablo, Daha iyi skatezler ve Daha hafif. R600'de olduğu gibi yapışkan akma problemi de yok.
Sıfır olarak G402 tercih edilebilir.

Deathadder almak istiyorsanız Elite veya V2 modelini almaya çalışın. Essential modeli çok geride kaldı.
Ergonomiyi bir kenara bırakırsak ben V2 alırdım; Daha esnek kablo, Daha iyi skatezler ve Daha hafif. R600'de olduğu gibi yapışkan akma problemi de yok.
Sıfır olarak G402 tercih edilebilir.
Hocam 2. elde bunları bulabildim maalesef. Öneriniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz modelleri görürsem değerlendireceğim. G402'ye 2. elde başka alternatifiniz var mı?

Geri
Yukarı