Logitech G402 Mouse İncelemesi

@Adion Cevapladığınız için teşekkür ederim yakın zamanda mouse alacağımda Steelseries Rival ile G402 arasında kalmıştım tam Rival de karar kılacaktımki konunuzu gördüm. G402 alacağım sanırım fazladan 100 TL vermeye gerek yok.

bence alabilirseniz G502 harika bir mouse bir vatan mağazasında test etmenizi tavsiye ederim.

Hepsiburada'da Diğer satın alma seçeneklerinde 222 tl'ye var ilgilenirseniz

Selamun aleyküm kardeşim. Aklıma takılan bir soru var. Deathadder ile Logitech arasında kaldım. İkiside alanında iddalı rakipler. Aradığım özellikleri söyleyeyim, bilgisi olan alıntı yapıp bilgilendirir beni.
  • İstediğim gibi rahat hareket ettirebileceğim.
  • EL TERLETMEYEN (kesinlikle terletmesin. Şuanki mousem 7.5 TL ve elimi acayip derecede terletiyor. Nerdeyse mouseyi tutamıyorum elimden kayıyor.)
  • GTA 5, Savaş oyunları oynayacagım
Razer Deathadder mi Logitech G402'mi ?

@Tom Ganks Razer Deathadder kullanmadım ve onun hakkında pek bir bilgim yok. Ancak ben aradığınız özelliklerin G402'de olup olmadığını söyleyebilirim. Öncelikle hareket konusunda bir sorununuz olmasın. Mouse çok rahat hareket ediyor. Altında pek çok kaymasını sağlayacak plastik yüzeylerden bulunuyor. El terletmesi ise uzun süre kullanımda maalesef var. Fakat bunun sebebinin farenin avuç içi faresi olmasından yani eli tamamen kaplamasından, farenin yüzeyinden ve havaların sıcak olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Yine de dediğim gibi saatlerce elini kaldırmadan oynadığında terleme oluyor. Ancak öyle yarım saatte de olmuyor. 1 saat ve daha fazlası diyebiliriz. GTA 5 ve savaş oyunları için ideal diyebilirim. Çünkü bu bir FPS faresi. GTA 5'de FPS'de oynamasanız bile nişan aldığınızdan çok iyi işler başaracaktır. Bu konuda şüpheniz olmasın.

@Adion Peki ben bu mouseyi alsam 2 sene içinde bozulur mu? Dayanıksızmı?

@Tom Ganks Zaten 2 sene garantisi var. Ayrıca Everest mouse almıyorsunuz. Logitech'den bahsediyoruz. Düzgün kullanırsanız ve fabrika çıkışı olarak bir sorunu yoksa uzun yıllar gidebileceğini söyleyebilirim.

İyi akşamlar. Benim bir sorum olacaktı. Profil silebiliyor muyuz ? Bilgisayara veya kendi içine kayıt edilen profil silinebiliyor mu ? @Adion

İyi akşamlar. Benim bir sorum olacaktı. Profil silebiliyor muyuz ? Bilgisayara veya kendi içine kayıt edilen profil silinebiliyor mu ? @Adion
Kendi içine kaydettiğinde sadece tek bir profil oluyor. Yani tuşlara işlevler atıyorsun. Dolayısıyla atanan işlevleri sildiğinde profil de silinmiş oluyor.

Bilgisayara kaydedilenler de aynı şekilde silinebiliyor. Bilgisayara kaydettiğinde her oyun için ayrı profil oluşturabiliyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…