Logitech G402 sol tık sorunu

RienNN

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 sene önce Logitech G402 mouse almıştım yanlış hatırlamıyorsam Bimeks'ten almıştım.
Haliyle garantisi bitti kutusu veya faturası da yok elimde normalde saklarım ama 3 sene geçince bulamadım.
Mouse sol click tuşu düzgün çalışmıyor. Bazen 2 kere tıklıyor, bazen tıklamıyor. Ben de makro tuşlarından bir tanesine sol click atadım ama bu durum canımı sıkıyor.
Ankara'da ikamet ediyorum ve Logitech'e göndermek istiyorum bu ürünü tamiri yapılırsa masrafını karşılarım. Maddi durumum pek olmadığı için haliyle yeni bir mouse alamıyorum. Fiyatlar da bayağı kabarmış zaten yardımcı olursanız bu konuda bilgilendirilmeye hazırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal switch ömrü bitmiştir. Aynı sorun benim 4-5 yıllık a4tech mouse'umun başına gelmişti ben de eski bir mouse'tan çıkardığım switchi kendi mouse'uma takmıştım ve şuan sorunsuz kullanıyorum. Eğer elinde eski mouse varsa switchini çıkarabilirsin, ya da internetten switch alabilirsin. 20 milyon tıklama ömrü olanları öneririm, beni 5 yıl götürmüştü.

Tahmini Teslimat Zamanı

Eğer uğraşmam diyorsan servise verebilirsin ama ne kadar tutar bilmiyorum.

Servise verebilirsin.
Nasıl yapacağım servis için nereye götürmem gerekiyor ?
Büyük ihtimal switch ömrü bitmiştir. Aynı sorun benim 4-5 yıllık a4tech mouse'umun başına gelmişti ben de eski bir mouse'tan çıkardığım switchi kendi mouse'uma takmıştım ve şuan sorunsuz kullanıyorum. Eğer elinde eski mouse varsa switchini çıkarabilirsin, ya da internetten switch alabilirsin. 20 milyon tıklama ömrü olanları öneririm, beni 5 yıl götürmüştü.

Tahmini Teslimat Zamanı

Eğer uğraşmam diyorsan servise verebilirsin ama ne kadar tutar bilmiyorum.
Daha önce böyle bişeyi hiç yapmadım yani Mouse elimde kalsın istemiyorum açıkçası yani servis için nereye götürmem gerekiyor bunu da bilmiyorum aslında tam olarak istediğim yardımda buydu yani servise vermek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum

Hangi şehirde yaşıyorsun?
Ankara, sanırım dikkat etmediniz ben şunu da belirteyim fatura veya ürün kutusu elimde bulunmuyor ve sanırım ürünü alalı 3 yıl oldu tamir parası umrumda değil ürünün güncel fiyatı 350 TL bu kadar bütçem olmadığı için tamir düşünüyorum.

Ankara, sanırım dikkat etmediniz ben şunu da belirteyim fatura veya ürün kutusu elimde bulunmuyor ve sanırım ürünü alalı 3 yıl oldu tamir parası umrumda değil ürünün güncel fiyatı 350 TL bu kadar bütçem olmadığı için tamir düşünüyorum.
Seri numarası ile bakarlar sanırım. Logitech ile iletişime geç yardımcı olurlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı