Logitech G413 TKL alınır mı?

PastaBorek

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci; 12th gen Intel(R) Core(tm) i5-12450H, 2000 MHz, 8 çekirdek, 12 mantıksal işlemci.
RAM; DDR4 32 GB RAM (DDR4-3200(1600MHz))
Ekran kartı; NVIDIA geforenow RTX 4060 laptop GPU type GDDR6.
Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyenin Switch'leri bana sert geldi açıkçası oyun oynarken seni diğerlerine nazaran daha fazla yorabilir ve ışık seçeneği olsa daha iyi olabilirdi fiyatı yüksek geldi ama bana.

Arkadaşlar vatandan monitör alacağım yanına klavye de lazımdı, LOGITECH G G413 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi - Siyah (Türkçe)- Tactile Switch fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu klavye nasıl sizce? Değer mi veya yerine ne almamı önerirsiniz, genellikle ofis tarzı işlerim var fakat oyunda oynuyorum. Teşekkürler.
Mekanik klavye şart değilse steelseries'ın mekanik olmayan klavyelerini düşünebilirsiniz(apex 3 gibi) ama 2 bin liraya membran almak çok da mantıklı değil açıkçası. Kendim apex pro tkl kullanıyorum eğer bütçenizi çıkartabilirseniz hem oyun hem ofiste kullanabileceğiniz bir klavye olur. Tam olarak bütçeniz ne kadar?
Bu arada aman dikkat edin blue switch almayın ofiste damacanayla kovalarlar sizi

Arkadaşlar vatandan monitör alacağım yanına klavye de lazımdı, LOGITECH G G413 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi - Siyah (Türkçe)- Tactile Switch fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu klavye nasıl sizce? Değer mi veya yerine ne almamı önerirsiniz, genellikle ofis tarzı işlerim var fakat oyunda oynuyorum. Teşekkürler.
Klavyeyi 1 ay kullandım sonra satıp değiştirdim. Malzeme kalitesi güzel fakat tuşlar çok yumuşak basım sağlamıyordu biraz kuvvet istiyordu ki ben bunu sevmiyordum. Ek olarak 2.100 TL edecek bir klavye asla ama asla değil. 1 ay önce 1.300 - 1.400 bandında iken şu an 1700-1800 civarına satılıyor.

Kötü bir klavye önermiyorum. Ofis tarzı için açık ara en iyi tercih ks100 olur.

aldım ve sadece 1 saat kullanıp ertesi gün iade ettim. Çünkü tuşlar kuvvet istiyor ve günlük kullanımda yay sesi rahatsız edici seviyede. Bunlar dışında herşey dört dörtlük.

Klavyeyi 1 ay kullandım sonra satıp değiştirdim. Malzeme kalitesi güzel fakat tuşlar çok yumuşak basım sağlamıyordu biraz kuvvet istiyordu ki ben bunu sevmiyordum. Ek olarak 2.100 TL edecek bir klavye asla ama asla değil. 1 ay önce 1.300 - 1.400 bandında iken şu an 1700-1800 civarına satılıyor.

Hocam linkini attığınız klavye benim de hoşuma gitti, bunu da araştırmıştım zaten, eğer günlük kullanım ve oyunda iyiyse bunu da alabilirim.

LOGITECH G G413 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi - Siyah (Türkçe)- Tactile Switch fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu şu an vatandaki perseonelin elinde var al derseniz alacağım.

Hocam linkini attığınız klavye benim de hoşuma gitti, bunu da araştırmıştım zaten, eğer günlük kullanım ve oyunda iyiyse bunu da alabilirim.

LOGITECH G G413 TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi - Siyah (Türkçe)- Tactile Switch fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu şu an vatandaki perseonelin elinde var al derseniz alacağım.
Aldım hocam mükemmel klavye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı