Logitech G430 nasıldır?

Çok daha üstündür yani. G430'u abartmıyorum. Ben size söyleyeceklerimi söyledim. Arkadaşınızı dinleyecekseniz hiç konu açmamalıydınız.

Ben arkadaşımın lafını dinleseydim zaten kulaklığı alırdım buraya yazmazdım. Sizlere güvendiğim için fikirlerinizi almak istedim. Başka taraflara çekmezsek güzel olacak.

G430 alirsaniz pişman olursunuz. Çünkü aynı fiyata daha iyileri var. Nazım bu konuda haklı. Kullanan biri olarak söylüyorum. Ses kartı en kötülerden biri olabilir. 7.1'i de güzel değil. Fiyat-performans olarak değerlendirirsek berbat diyebiliriz.

Fikrim tamamen değişti. Yine yol steelseries tarafına çıkıyor.

Daha önce kullanan bir arkadaşım var. Şaka yapmıyorum, "rezalet kelimesinin tanımı" olarak nitelendirdi.
G430 için mi söyledin?

Biz de boş değiliz, ben 3 ay G430 kullandım. Acayip dandik öncelikle. Malzemeleri çöpten toplamışlar gibi hissettiriyor. Rahatlığıysa berbat. Rahat değil çünkü. Bir zaman sonra yeter artık deyip kulaklığı kullanmadım. Şu an Arctis 5 kullanıyorum. Zaten 3 ile benzerler. Çok daha üstün modeller.

Biz de boş değiliz, ben 3 ay G430 kullandım. Acayip dandik öncelikle. Malzemeleri çöpten toplamışlar gibi hissettiriyor. Rahatlığıysa berbat. Rahat değil çünkü. Bir zaman sonra yeter artık deyip kulaklığı kullanmadım. Şu an Arctis 5 kullanıyorum. Zaten 3 ile benzerler. Çok daha üstün modeller.
Bilgiler için teşekkür ederim. Kulaklıktan almaktan vazgeçtim. Sizin dediğiniz kulaklıklara yöneleceğim. ( Steel series )

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı