Logitech G430 satılıp SteelSeries Arctis 3 alınmalı mı?

teknoman

Kilopat
Makaleler
2
Yurt dışında yaşayan bir akrabamdan G433 istemiştim ancak bulamadığı için G430 almış ve bende de şu an mikrofonu bozuk bir G430 var. Şimdi ben şöyle düşünüyorum, G430'un kutusu açılmamış olacağı için bunu 300 TL'ye satıp Arctis 3 almayı düşünüyorum. Acaba doğru mu düşünüyorum? Yoksa başka bir kulaklık mı almalıyım ya da yeni G430'u kullanmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
G230 ile tasarımı aynı diye biliyorum. Eğer öyleyse sat direk SteelSeries Arctis 3 al ya bu G230 rahat ama 2-3 saat sonra kafada baskı yapıyor. O yüzden SteelSeries Arctis 3 tavsiyem.

Şimdi g25 ikinci el değişimi 350 tl ye buldum. 0 ürün sizce almalı mıyım bilemedim
Eğer kulaklık düşünüyorsanız benim yakında satışa sunacağım G430'u alabilirsiniz çünkü dediğim gibi sıfır kullanılmış olacak yani teşhir ürünlerinden daha iyi durumda olacak beklemede kalmanızı öneririm. Eğer satarsam sizi konuya etiketlerim.

g35 ikinci el kulaklık aldım 200 tl ye..

Garantiden değiştirmiş sıkı bir pazarlık sonrası 200 e bıraktı.. Baya beğendim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı