Logitech G430 vs Razer Kraken PRO

Sizce hangi kulaklığı almalıyım?

• Logitech G430

• Razer Kraken PRO

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki kulaklık arasında kaldım.

Ilk kez böyle pahalı bir kulaklık alacağım. Normalde hep 30 TL'lik sony kulakiçi kulaklık kullanırdım çünkü bu işlerle ilgilenmezdim veya 15 - 20 TL'lik Snopy kullanırdım ama şuan işler değişti. O yüzden verdiğim para boşa gitsin istemiyorum.

Youtube'da oyun videoları çekeceğim. Mikrofonu güzel olsun ve ses kalitesi %80 iyi olsun istiyorum. Özellikle mikrofonu beni ek programlarla felan uğraştırmasın. Yok dış ses yok fan sesi yok nefes sesi felan hiç bir şeyler uğraştırmasın. O yüzden bu ikisi arasında kaldım.

1- Logitech G430
2- Razer Kraken PRO

Sizce hangisini almalıyım? Ve Neden?

Mikrofon yönünden razer kulaklığı hiçbir kulaklık geçemez. Bu arada razer kraken 7.1 kulaklığın blue yeti ile karşılaşması bile var.

Eğer bu ikisi arasında kaldıysan kesinlikle daha fazla düşünme ve hemen gidip Razer Kraken Pro al. Ses konusunda logitech'ten bayağı önde, mikrofon konusunda ise karşılaştırma. Günaha gireriz mazallah :) Razer mikrofonda ezer geçer zira.

Mikrofon yönünden razer kulaklığı hiçbir kulaklık geçemez. Bu arada razer kraken 7.1 kulaklığın blue yeti ile karşılaşması bile var.

Razer Kraken 7.1 1 saatten uzun süre takınca ağrı yapıyormuş + o çok pahalı o kadar parada veremem gücüm yetmez.

Eğer bu ikisi arasında kaldıysan kesinlikle daha fazla düşünme ve hemen gidip Razer Kraken Pro al. Ses konusunda logitech'ten bayağı önde, mikrofon konusunda ise karşılaştırma. Günaha gireriz mazallah :) Razer mikrofonda ezer geçer zira.

Beyaz Razer Kraken Pro ve G430 aynı fiyata acaba hangisini almalıyım :( G430 acayip hoşuma gidiyor be rengi felan çok hoş.

Beyaz Razer Kraken Pro ve G430 aynı fiyata acaba hangisini almalıyım :( G430 acayip hoşuma gidiyor be rengi felan çok hoş.[/QUOTE]
Aynı fiyatta değiller. Bende Kraken Pro kullancısı olarak tavsiye ederim mikrofonu gerçekten çok iyi ama eğer laptopunuz varsa harici bir ses kartı almanızı öneririm, eğer almazsanız kulaklığı tam olarak kullanamazsınız (benim gibi) :).

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı