Logitech G430 yerine G933 alınır mı?

Emre Özdemir

Hectopat
Merhabalar. Kullanmakta olduğum G430 mevcut PUBG haricinde hiçbir oyun oynamıyorum. G430 ses seviyesi bana düşük geliyor. Değiştirmeyi düşünüyorum, çalıştığım yerde G933 satan birisi var 700 TL istiyor. 2 yıl garantisi mevcut sizce G933 almalı mıyım? Ses fark eder mi? G430 değiştirdiğime değecek bir fak görür müyüm? Ses artışı olur mu düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence almalısın. Ben de önümüzdeki hafta salı günü falan almayı düşünüyorum. İnlemelerinde 7.1’i güzel ses kalitesi yüksek ve iyi gibi şeyler duymak mümkün ben de alınca izlenimlerimi detaylı olarak paylaşacağım :)

Yaklaşık 4 senedir G633 kullanıyorum, CS:GO oyuncusu olarak son derece memnunum. G933'ün araştırılması gereken yanı bence kablosuz kulaklık olması, bu özelliği beraberinde performansa ne gibi etki gösteriyor, onu bilmek lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı